تاریخ انتشار Attack on Titan در آمریکای شمالی مشخص شد

۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۴

تاریخ انتشار یکی از مورد انتظار ترین سریال های کوتاه سال جاری برای آمریکای شمالی، یعنی سریال های کوتاه ساخته شده از سری عناوین Attack on Titan، اعلام شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

از دست دادن تجربه سری عناوین و مشاهده سریال های کوتاه محبوب Attack on Titan، بسیار سخت است. در میان دو سریال Managa و The Animated، وی داستان و نام غول های انسانی را افشا نمود و دیگر جوانان شروع به مبارزه با آنان کردند تا بتوانند اسم رسمی جاودانه از خود به جای بگذارند. هم چنین مبارزه این جوانان، باعث آغاز ساخت یک الی دو فیلم اکشن زیبا شد.

نخستین فیلم در اوایل ماه جاری در ژاپن بر روی پرده های سینما به نمایش در آمد، اما تاریخ های عرضه در آمریکای شمالی برای هر دو قسمت مذکور به طور هم زمان در همین بین اعلام شد. این تاریخ ها عبارت اند از 30 سپتامبر سال جاری، مصادف با چهارشنبه 8 مهر و 20 اکتبر سال جاری، مصادف با سه شنبه 28 مهر.

علاوه بر این، این سریال های کوتاه مذکور، بنا بر گزارشات، شفاف سازی نمودند که از شخصیت های اصلی این سری حمایت لازم را به عمل می آورند تا به ریشه عناوین ویدیویی فوق العاده زیبای Attack on Titan پایبند باشند. مانند شخصیت Zoë Hanji.

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید