بروز رسانی 3.0 کنسول PS4 ممکن است زودتر از آنچه که انتظار می رود منتشر شود

۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۳

با توجه به اطلاعاتی که توسط یک منبع داخلی منتشر شده است، امکان دارد بروز رسانی 3.0 کنسول نسل هشتمی PS4، زودتر از موعد مقرر در اختیار کاربران قرار گیرد. برای دریافت جزییات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

همانطور که مدتی پیش اعلام کردیم، بروز رسانی 3.0 کنسول PS4 در مرحله تست بتا قرار دارد. Tidux، یک منبع داخلی در صنعت بازیسازی، به تازگی در یک توییت اعلام کرده است که امکان انتشار این بروز رسانی در ماه سپتامبر وجود دارد. او می گوید این به روز رسانی باید تا سه هفته ی دیگر منتشر شود تا تقریبا در زمان انتشار عنوان مورد انتظار Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در اختیار کاربران قرار گیرد.

Tidux در یک توییت دیگر بیان کرد که این بروز رسانی، ویژگی های بیشتری خواهد داشت و ویژگی های آن تنها محدود به مواردی که مدتی قبل اعلام شد نخواهد بود. می توان گفت تا کنون مهم ترین قابلیت این بروز رسانی این مورد است که کاربران اکنون قادر هستند تا به برادکست کردن گیم پلی خود بر روی شبکه YouTube، بپردازند.

این موارد هنوز تایید نشده اند اما امیدواریم که گفته های این منبع داخلی، صحت داشته باشد. او سابقه خوبی در این زمینه دارد و در گذشته، اطلاعات درستی را بیان کرده است. اکثر مردم حدس می زدند که بروز رسانی 3.0 کنسول PS4 در فصل پاییز منتشر شود.

بروز رسانی 2.0 کنسول PS4، ویژگی های خوبی را به این کنسول اضافه کرده بود. مایکروسافت نیز اخیرا از قابلیت پشتیبانی از بازی های نسل قبل پرده برداری کرده است. همچنین مایکروسافت قصد دارد که رابط کاربری کنسول Xbox One را بروز رسانی کند. باید دید که Sony چه برنامه هایی برای کنسول نسل هشتمی خود دارد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید