Remedy هنوز کارش با Alan Wake تمام نشده است

۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۷

استودیو Remedy در حال حاضر سخت در حال کار برروی عنوان بسیار زیبای Quantum Break می باشد. آنها دارند این بازی را برای انتشار در سال 2016 آماده می کنند. اما کار بعدی این استودیو چه خواهد بود؟ با ما در ادامه خبر همراه شوید.

به نظر می رسد که این استودیو بخواهد برروی Alan Wake کار کند. خبر خوب این است که آنها گفته اند هنوز کارشان با Alan Wake تمام نشده اما فعلا نمی توانند چیزی درباره Alan Wake 2 به ما بگویند.

آنها گفته اند که ممکن است Alan Wake را مجدد ببینیم اما چه زمانی؟ به زودی! خوشبختانه جناب آقای Sam Lake، صحبت هایی انجام داده است:

Quantum Break یکی از آن پروژه هایی است که به کلی ما را مشغول کرده است. پس اگر شما بدانید که ما با این بازی چه کاری کرده ایم، قطعا خوشحال می شوید. مثل همیشه ما اشاره هایی به بازی های آینده خود خواهیم داشت و از تجربیات خودمان برای بازی ها بعدی، استفاده می کنیم.
ما ذوق زیادی برای ساختن Alan Wake جدید داریم اما فعلا نمی توانیم کاری برای آن انجام دهیم. پس من بسیار امیدوار هستم در آینده این عنوان را مجدد ببینیم.

ساختن چنین بازی هایی سالها طول می کشد. پس اگر قرار باشد Alan Wake جدیدی ساخته شود، به احتمال زیاد در حال حاضر ساخت آن شروع شده است و ما فعلا چیزی از آن نخواهیم شنید. حداقل تا E3 2017.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Alireza11111 گفت:

    اگر این بازی معرفی بشه و انحصاری ایکس باکس وان بشه من کلیم رو هم شده بفروشم ایکس باکس وان میخرم.خدا کنه حد اقل مثل شماره 1 برای PC م بیاد که یه ایکس باکس وان نیوفتیم تازه جیب رو برای PC و PS4 خالی کردم. Struggle

    0
    0