کنترلر بعدی کنسول های شما شاید یک انگشتر باشد!

۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۳

بله، تیتر خبر را درست خوانده‌اید! دسته بازی بعدی شما شاید به صورت یک حلقه باشد! به تازگی اطلاعاتی از یک نمونه اولیه کنترلر بسیار پیشرفته و انقلابی منتشر شده است که تجربه ما از بازی های ویدیویی را متحول خواهد ساخت. با ما همراه باشید.

اگر از به‌دست گرفتن کنترلر کنسول های خود خسته شده اید و یا از بازی کردن با صفحه نمایش گوشی های هوشمند به تنگ آمده اید، پس باید مژده یک گجت بسیار پیشرفته که به انگشتان دستان تعلق دارد را به شما بدهیم! این نمونه اولیه که با نام Talon شناخته می شود در واقع یک کنترلر بسیار پیشرفته بازی های ویدیویی در قالب انگشتری ساده است که توسط شرکت Titanium Falcon تولید شده است. Talon به وسیله ارتباط Bluetooth قابلیت اتصال به کنسول های خانگی، گوشی های هوشمند و یا هدست های واقعیت-مجازی را دارا می باشد و با ترجمه کردن حرکات دست ازطریق “9 محور سنسور کنترل حرکت” به پالس های الکتریکی، عمل انجام بازی ها را سهولت خواهد بخشید. همچنین دو دکمه حرکتی نیز، بر روی بدنه دستگاه تعبیه شده اند:

Titanium Falcon امیدوار است که با جمع آوری بودجه 300.000 دلاری از طریق کمک ها و سرمایه گذاری های مردمی توسط موسسه Indiegogo این محصول را به تولید انبوه برساند. به احتمال زیاد، قیمت Talon حدود 100 دلار خواهد بود. مدیر عامل Titanium Falcon؛ آقای Guo Juan در وصف این گجت می گوید:

ما معتقدیم که انگشتر هوشمند بدون لمس و حرکتی، نحوه‌ی تجربه بازی های ویدیویی را برای همیشه متحول خواهد کرد. Talon بازی کنندگان را قادر خواهد ساخت که در هر زمان و مکانی، چه در حال حرکت و فعالیت باشند و چه دست‌آزاد باشند، به انجام بازی های دلخواه خود بپردازند! بازی کنندگان می توانند بازی های موبایل و یا برنامه های دلخواهشان را در هر زمانی؛ مانند اوقات آشپزی کردن، ورزش کردن، در صف اتوبوس منتظر ماندن و غیره، به سادگی چند حرکت، کنترل کنند.

با توجه به این سخنان؛ Talon یک وسیله بسیار جالب است. مسلما باید تا زمان به تولید انبوه رسیدن وسیله و انجام آزمایشات منتظر ماند و باید دید که آیا قیمت 100 دلار نهایی خواهد شد و یا یک محصول انقلابی با قیمتی رقابتی را شاهد خواهیم بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید