تاریخ انتشار آخرین DLC بازی CoD: Advanced Warfare مشخص شد

۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۸

آخرین بسته الحاقی (DLC) بازی Call of Duty: Advanced Warfare با نام Reckoning در سپتامبر امسال برای PlayStation 4 و PC عرضه خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

بسته الحاقی Reckoning چهارمین و آخرین بسته الحاقی بازی Call of Duty: Advanced Warfare می‌باشد که در سوم سپتامبر (مصادف با پنج شنبه 12 شهریور) برای PlayStation 4 و PC عرضه خواهد شد. این بسته الحاقی در زمان عرضه برای دارندگان Season Pass و همچنین کاربران عادی قابل دسترسی خواهد بود.

بسته الحاقی Reckoning وسیله Exo Grapple را به بازی باز خواهد گرداند و همچنین چهار نقشه بخش چندنفره با نام های Overload ،Quarantine ،Fracture و Swarm را به بازی خواهد افزود.

آخرین قسمت حالت co-op بخش Exo Zombie با نام Descent بخشی از این بسته الحاقی خواهد بود. Descent در ساختمان جدید Atlas اتفاق خواهد اقتاد و داستان بخش Exo Zombie را به پایان خواهد برد.

بسته الحاقی Reckoning آخرین بسته الحاقی‌ای خواهد بود که 30 روز قبل از دیگر پلتفرم ها برای کنسول های خانواده Xbox منتشر می شود. اولین بسته الحاقی بازی Call of Duty: Black Ops 3 هر چه که نام داشته باشد، 30 روز قبل از دیگر پلتفرم ها برای کنسول های خانواده PlayStation منتشر خواهد شد.

Call of Duty: Advanced Warfare آخرین نسخه از سری Call of Duty تا به حال می‌باشد. نسخه بعدی این سری با نام Black Ops 3 در ششم نوامبر (مصادف با جمعه 15 آبان 1394) برای کنسول های نسل هفتم، هشتم و PC عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید