با تصاویری زیبا از اتومبیل های رایگان عنوان Driveclub همراه باشید

۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۴

به‌تازگی استودیوی Evolution؛ سازنده عنوان مسابقه ای Driveclub، تصاویری بسیار زیبا از دو خودرویی که طی روز های آینده به صورت رایگان در دسترس قرار خواهند گرفت را منتشر کرده است که شما می توانید در ادامه خبر آن ها را مشاهده کنید.

این خودرو های رایگان؛ شامل دو دستگاه Ferrari 488 GTB و Renault Sport R.S.0.1 می شوند که در ادامه روند انتشار اتومبیل های رایگان که استودیوی Evolution وعده آن ها را داده بود، در اختیار دارندگان بازی Driveclub قرار خواهند گرفت. اتومبیل Ferrari 488 GTB در تاریخ 25 اوت (3 همین شهریور ماه) به صورت رایگان برای همه در دسترس قرار خواهد گرفت. Renault Sport R.S.0.1 نیز، از طریق یک بروزرسانی که دوشنبه هفته آینده منتشر خواهد شد، کاملا رایگان به گاراژ بازی کنندگانی که به سطح 66 رسیده اند، افزوده خواهد شد. سازندگان قول داده اند که تمام جزئیات این بروزرسانی را قبل از عرضه، نشر خواهند داد. حال شما را به دیدن این تصاویر زیبا دعوت می کنم:

پس از عرضه نه‌چندان موفق عنوان Driveclub، سازندگان قول داده‌اند که تا چند سال آینده با انتشار بروزرسانی های متعدد و گسترش دادن اتومبیل ها، از بازی حمایت خواهند کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید