تریلر جدیدی از بازی Mad Max انتشار یافت | راه نابودی را خودتان انتخاب کنید

۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۵

همین امروز بود که سازندگان بازی Mad Max گیم‌پلی 80 دقیقه‌ای از بازی انتشار دادند که ویژگی‌های فراوانی از بازی را نشان می‌داد. دقایقی پیش، سازندگان تریلری دیگر از بازی انتشار دادند که ویژگی مهمی دیگر را به ما نشان می‌داد. برای پی بردن به این ویژگی و مشاهده تریلر، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

در این تریلر، ما می فهمیم که چگونه می‌توانیم با تصمیماتی که می‌گیریم و انتخاب‌هایی که می‌کنیم، دشمنان خود را نابود کرده و به زباله دانی بفرستیم (!). خوب است بدانید بدون در نظر گرفتن انتخاب‌هایی که در تریلر انجام می‌شود، هنوز بسیاری از فرصت‌ها برای مبارزه با اتومبیل و نابود کردن چیزها وجود دارد. مطمئنا، این ویژگی‌ها و فرصت‌ها فوق العاده هستند و مبارزه در بالای یک ماشین جنگی بزرگ، احساس فوق‌العاده‌ای به بازیکن می‌دهد.

مشاهده آنلاین تریلر

[jwplayer mediaid=”257097″]

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

در ابتدای داستان، شاهد این هستیم که مکس سوار بر خودروی خود در وسط بیابان گرفتار گروهی از مهاجمان و راهزنان می شود که خودروی وی را به سرقت می برند. مکس یکی از همین مهاجمان که Chumbucket نام دارد را پیدا کرده و با کمک وی خودروی جدیدی می سازد که Magnum Opus نام دارد. مکس باید در طول بازی با جمع آوری قطعاتی که در گوشه و کنار نقشه پیدا می کند خودروی خود را ارتقا دهد و به قدرت های آن بیافزاید. دنیای بازی Mad Max سال‌هاست که به زیر شن و ماسه فرو رفته است و به مانند هر عنوان آخر الزمانی دیگر، در این دنیا هر کس به فکر بقای خویش می باشد و مکس نیز باید در این آخر الزمان شنی، برای بقای خود تلاش کند.

بازی Mad Max در تاریخ 1 سپتامبر برابر با 10 شهریور برای کنسول‌های Xbox One و PS4 در کنار پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید