Arkham Insider: خودروی بتمن را در سال 1989 نظاره گر باشید

۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۱

بازی Batman Arkham Knight آخرین عنوان از سه گانه Batman Arkham بود که در جولای سال جاری برای کنسول‌هاس نسل هشتمی و پلتفرم PC انتشار یافت. خوب هر سازنده ای بعد از انتشار عناوین محبوب، تا حداقل یک یا دو سال از آن بازی با انتشار بسته‌های الحاقی و بروزرسانی‌های جدید حمایت می‌کند. Rocksteady م با این عنوان همین کار را کرده و تابحال چند DLC برای این بازی انتشار داده است. جدید ترین DLC بازی که مربوط به ماه اوت است نیز فاصله‌ای تا انتشار ندارد پس بهتر است، با یک دیگر نگاهی به این DLC داشته باشیم و از ویژگی‌های آن مطلع شویم. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

در هفتمین قسمت انتشار یافته از Arkham Insider ما با یکدیگر نگاهی می‌اندازیم به محتویات DLC یا بسته الحاقی جدید Batman Arkham Knight که از مهم‌ترین ویژگی آن، می توان به برگشت بتمن به اواخر دهه 80 اشاره کرد که برای بسیاری لذت خاصی به همراه دارد. خوب است بدانید که این DLC همین هفته برای دارندگان Season Pass در دسترس قرار می‌گیرد.

در اینجا تریلر منتشر شده را هم می‌توانید ببینید:

مشاهده آنلاین تریلر

[jwplayer mediaid=”257025″]

دانلود تریلر با کیفیت Full HD

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

در کنار بتوموبیل و لباسی که از فیلم سال 1989 آقای Micheal Keaton درون این DLC قرار دارد دو قطعه موسیقی نیز از فیلم سال 1992 این سری بنام Batman Returns هم قرار دارد که مطمئنا در کنار گیم‌پلی بسیار دلچسب می‌باشد.

از دیگر محتویات مهم این DLC می‌توان به Catwoman سال 1990، رابین یک سال بعد، بتمن Arkham Origins، بتمن سیاه و خاکستری، بتمن دهه 70 و Nightwing اصلی شهر Arkham اشاره کرد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید