Guillermo Del Toro دیگر علاقه ای به مشارکت در ساخت بازی های ویدیویی ندارد

۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۵

آقای Guillermo Del Toro، اخیرا مصاحبه ای را با وبسایت خبری Shacknews انجام داده است. او در این مصاحبه، درباره اتفاقات ناخوشایندی که به علت مشارکت او در ساخت بازی های ویدیویی رخ داده، صحبت کرده است. برای دریافت جزییات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

آقای Del Toro به دلیل ساخت فیلم های زیبای Hellboy و Pan’s Labyrinth، شهرت زیادی به دست آورده است. ایشان فرد موفقی در صنعت سینما محسوب می شود اما در صنعت بازیسازی با شکست های زیادی روبه رو شده است. این مورد از کنسل شدن عنوان inSANE در سال 2012 میلادی آغاز شد و تا کنسل شدن عنوان مورد انتظار Silent Hills در سال 2015، ادامه پیدا کرده است.

مطمعنا اکثر گیمرها از اتفاقاتی که برای دموی قابل بازی P.T و عنوان ترسناک Silent Hills رخ داده است آگاه هستند. دموی P.T از شبکه PlayStation Store حذف شد و عنوان Silent Hills هم پس از مدتی، کنسل شد. پیش از رخ دادن این موارد، آقای Del Toro قصد داشت که به همراه THQ، یک بازی ویدیویی را بسازد که متاسفانه THQ برشکست شد و آن پروژه هم با شکست رو به رو شد. تمامی این موارد باعث شده است که این فیلم ساز مشهور از ساختن بازی های رایانه ای منصرف شود. او گفته است:

اگر در ساخت یک بازی رایانه ای دیگر شرکت کنم، ممکن است جنگ جهانی سوم آغاز شود.

البته زمانی که از او پرسیده شد که با ساختن بازی های رایانه ای از روی فیلم هایش مشکلی ندارد، او پاسخ داد که مشکلی با این مورد ندارد. اگرچه، او در ادامه در رابطه با امکان حضور در ساخت یک بازی رایانه ای بیان کرد:

ممکن است من در این زمینه ایده های خلاقانه ای داشته باشم، همچنین من در این حوزه اطلاعاتی کسب کرده ام و می توانم به ساخت یک بازی رایانه ای زیبا کمک کنم اما نه، من نمی توانم.

در بخش دیگری از این مصاحبه، آقای Del Toro به سابقه فعالیت هایش در زمینه بازی های ویدیویی اشاره کرد:

من می خواستم که با THQ همکاری کنم و THQ بر شکست شد. من با کوجیما برای ساخت Silent Hills همکاری کردم و او در معرض خروج از کونامی قرار گرفته است. من این تصمیم را به این خاطر گرفته ام که به زندگی هیچ فرد دیگری، آسیب وارد نکنم. من تصمیم گرفته ام که هرگز در ساخت یک بازی ویدیویی مشارکت نکنم. در غیر این صورت، امکان دارد من با فردی همکاری کنم و خانه اش منفجر شود یا اتفاق مشابه ای برای او رخ دهد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید