سیاست جدید بانجی در مورد بن کردن کاربران خاطی

۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۳

استودیو بانجی، سازنده عنوان Destiny، سیاست جدید خود را در مورد تنبیه کاربرانی که ترافیک شبکه را به نفع خودشان دستکاری می‌کنند توضیح داد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

برای این کاربران خاطی در عنوان Destiny دو نوع جریمه وجود خواهد داشت: محدودیت ها موقتی و بن به صورت دایمی که با توجه به میزان خطای کاربران برای آن ها اعمال می‌شود. بانجی در این مورد در وبسایت خودش توضیح داد:

محدودیت های موقتی باعث می‌شوند که کاربر مورد تنبیه قرار گرفته، یک و یا چند بخش از بازی را از دست بدهد و به طور موقت نمی‌تواند به بازی کردن بپردازد، اما اگر این کاربران به طور کامل بن بشوند برای همیشه از تجربه Destiny محروم خواهند ماند.

بانجی برای کاربران متقلبی، که با نام” اخلالگران” از آن ها یاد می‌شود، محدودیت های موقتی در نظر گرفته است که مدت زمان این محدودیت ها با توجه به شدت اشتباهات آن ها مشخص می‌شود. متقلبان برای بار اول می‌توانند انتظار یک تا دو هفته محرومیت را داشته باشند ولی در صورت ادامه دادن تخلفاتشان و عصبانی کردن بانجی، مدت زمان محدودیت آن ها به ماه ها افزایش خواهد یافت.

بانجی در مورد بن به صورت دایم نیز توضیح داد:

این گزینه و تنبیه تنها برای کاربرانی به کار می‌رود که دیگر نمی‌خواهیم هیچ وقت در دنیای Destiny آن ها را ببینیم.

لازم به ذکر است حتی کاربرانی که خودشان شخصاً تقلب نمی‌کنند ولی در یک تیم با حضور یک متقلب به بازی می‌پردازند نیز در خطر می‌باشند. بانجی به سخنان قبلی خود افزود:

به افرادی که برنده شدن شما را تضمین می‌کنند مشکوک باشید و به آن ها اعتماد نکنید. بردن بازی نمی‌تواند تضمین شده باشد. در مورد افرادی که خدمات خود را تبلیغ می‌کنند بسیار با دقت باشید به خصوص هنگامی که آن ها در قبال خدماتشان پول درخواست می‌کنند.

بانجی همچنین اضافه کرد که بعضی مواقع محدودیت های موقتی برای افرادی که از اینترنت ناپایدار برخوردارند وضع خواهد کرد. اینگونه محدودیت ها به ندرت بر روی کاربران ایجاد می‌شود پس لازم نیست نگران لگ های موقتی و کوتاه مدت اینترنت خود باشید؛ زیرا اینگونه مشکلات برای همگان پیش می‌آید و موضوعی عادی است.

هدف اصلی تیم امنیتی بانجی این است که صداقت و عدالت را برای تمامی کاربران درون بازی تامین کند و این مهم با استفاده از اطلاعات و گزارش های فرستاده شده از طرف کاربران قابل دستیابی می‌باشد. بانجی در این مورد گفت:

سرورهای ما در هر ثانیه اطلاعات هر کاربر را رصد می‌کنند.

خبر دیگری که امروز در مورد این عنوان منتشر شد این می‌باشد که Xur سلاح کارآمد Gjallarhorn را به فروش می‌رساند و این درحالی است که پس از گذشت یک سال انتشار عنوان Destiny این دومین باری است که این سلاح به فروش می‌رسد پس تا دیر نشده است عجله کنید و این راکت انداز با ارزش را خریداری نمایید. شما باید برای داشتن این سلاح 17 عدد Strange Coin بپردازید.

بسته الحاقی بعدی Destiny با نام The Taken King در تاریخ 15 سپتامبر 2015 مصادف با 24 شهریور 1394 برای تمام پلتفرم ها منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید