سرویس آنلاین Dive In شرکت Square Enix بزودی خاموش خواهد شد

۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۱

شرکت Square Enix برای کمتر کسی نا آشناست. شرکتی که با انتشار سری‌های فوق‌العاده‌ای مانند Deus Ex و Final Fantasy خود را در دل بازیکنان فراوانی (چه در ژاپن و چه در دیگر نقاط جهان) جای کرده است. اگر یادتان باشد، سال قبل یعنی در سال 2014 این شرکت سرویس آنلاینی را معرفی و راه اندازی کرد بنام Dive In. این سرویس امکانات زیادی داشت و برای بسیاری کار آمد بود ولی حالا، اینطور که بنظر می‌رسد این شرکت قصد خاموش کردن آن را دارد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید

سرویس Dive In که در اصل یک سرویس آنلاین بازی بوده و برای کاربران، قابلیت خرید بازی‌هایی مانند Final Fantasy XII را به‌طور زمانی در دسترس قرار می‌دهد، در سپتامبر 2014 معرفی و در دسامبر همان سال راه اندازی شد و البته، فقط برای تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند قابل استفاده بود. تاریخ از کار انداختن این سرویس هم 15 سپتامبر مصادف با 24 شهریور اعلام شده است.

در این سرویس امکان خرید اشتراک 1 ساله نیز وجود داشت و افراد زیادی این سرویس را خریداری کرده‌اند ولی نباید نگران باشند زیرا Square Enix قول داده است تمام مبلغ گرفته شده از آن‌ها را بدون در نظر گرفتن زمان باقی مانده از اشتراک، برگشت خواهند داد.

شایان به ذکر است که Square Enix این قول را هم داده که در آینده ابتکارات مختلف و فروانی را برای ساخت سیستم ابری انجام دهد و قول چیزهای بسیار بهتری را داده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید