اضافه شدن بازی های ایکس باکس 360 به سرویس EA Access

۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۸

به لطف قابلیت پشتیبانی از بازی نسل قبل به زودی شاهد اضافه شدن بازی های نسل هفتم شرکت EA به سرویس EA Access خواهیم بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه با ما همراه باشید.

سرویس EA Access که در انحصار پلتفرم Xbox One می‌باشد و به کاربران خود اجازه می‌دهد که با پرداخت مبلغ ناچیز بتوانند اکثر عناوین این شرکت را به رایگان یا با تخفیف های بالا و زودتر از سایر پلتفرم ها به انجام بازی های این شرکت بپردازند. اگر اخیرا کنفرانس این شرکت را در Gamescom دیده باشید EA بازی فوق‌العاده Dragon Age: Inquisition را به صورت رایگان به این سرویس اضافه کرده است.

دبروز کاربران از EA درخواست کردند تا بازی های بیشتری را به این سرویس اضافه کند که این شرکت در جواب به آن‌ها این‌گونه گفت:

 خبر های خوبی برای شما داریم به لطف پشتیبانی Xbox One از بازی های نسل قبل به زودی منتظر اضافه شدن بازی های بیشتری به سرویس EA Access باشید.

اگر این اتفاق بیفتد به زودی کاربران می‌توانند اکثر عناوین فوق العاده این شرکت در نسل قبل از جمله Mass Effect، Burnout و …. را بازی کنند. در روزهایی که بسیاری از کاربران منتظر معرفی سه گانه بازسازی شده Mass Effect می‌باشند کاربران پلتفرم Xbox One می‌توانند به انجام این بازی بپردازند.

آیا از کاربران این سرویس ارزشمند و فوق‌العاده هستید؟! نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید