نسخه اندروید Fallout Shelter تنها چند ساعت پس از انتشار هک شد!

۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۱

بله، تیتر خبر را درست خوانده اید! عنوان پرطرفدار Fallout Shelter درست چند ساعت پس از آغاز انتشار بر روی دستگاه های اندرویدی، هک شد! برای اطلاع از جزئیات بیش تر با ما در ادامه خبر همراه باشید.

اگر شما با بازی های اندرویدی کم و بیش آشنایی داشته باشید، پس می دانید که جدول امتیازات و رتبه بندی های بازی های این پلتفرم، بی‌ارزش هستند! ده بازیکن اول، همیشه یا هکر هستند و یا از نسخه هک شده بازی استفاده می کنند. بازی کنندگانی با امتیازاتی ماورایی که این سوال را در ذهن ایجاد می کنند؛ چرا توسعه دهندگان بازی ها، چنین جدول های رقابتی بی اهمیتی را برای عناوین خود تعبیه می کنند؟

در لیست بلند بالای بازی های قربانی شده هکر ها، همیشه نام ها و عناوین بزرگ و پرطرفداری به‌چشم می خورند و عنوان معروف سبک استراتژیک؛ Fallout Shelter نیز که تنها ساعاتی پیش بر روی پلتفرم اندروید منتشر شد، از چنگ هکر ها نجات نیافته است!

یکی از کاربران انجمن Reddit؛ به تازگی تصاویری را منتشر کرده است که حاکی از هک شدن زود هنگام بازی است و یکی از بازی کنندگان را نشان می دهد که با کسب امتیازی عجیب سایرین را پشت سر نهاده است:

همانطور که از تصاویر پیدا هستند، شکاف و اختلاف امتیاز میان کاربر اول با سایر کاربران بیش از حد معمول است. عنوان Fallout Shelter هم اکنون برای پلتفرم های Android و IOS در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید