برای باز کردن تمامی ابزار ساخت در Super Mario Maker به 9 روز زمان احتیاج دارید

۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۶

همه ی شما با لوله کش دوست داشتنی دنیای بازی های رایانه ای خاطره های زیادی دارید. همه ی ما به تجربه ی زیادی از بازی های مربوط به ماریو که بدون شک یکی از بزرگ ترین شخصیت های دنیای بازی های رایانه ای است، پرداخته ایم. اکنون نینتندو با عنوان Super Mario Maker به شما این فرصت را داده است که خودتان مراحلی برای بازی Super Mario خلق کنید. البته در این راه محدویت هایی هم وجود دارد که برای رفع آن ها به زمان احتیاج دارید. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید.

بازی Super Mario Maker یه شما یک دسته ابزار برای ساخت مراحل در دنیای Mario می دهد اما نباید انتظار داشته باشید که از همان ابتدا تمامی این ابزار را در اختیار داشته باشید. شرکت Nintendo به تازگی اعلام کرده است که برای بازی کردن همه ی این ابزار، باید در 9 روز مختلف به بازی مشغول شوید.

با توجه به ویدئوی جدیدی از بازی مشخص شده است که بعضی از ابزار بستگی به مدت زمان بازی شما دارد. به این ترتیب هر چه قدر شما بیشتر بازی کنید، ابزار بیشتری هم برای ساخت مراحل دریافت خواهید کرد. در این ویدئو مشخص شد که ابزار بازی و سبک های مختلف آن با بیشتر بازی کردن شما گسترش خواهند یافت. هنگامی که بازی را آغاز خواهید کرد، شما فقط به وسایل ضروری دسترسی دارید.

برای باز کردن برخی از ابزار نیاز دارید که حداقل 5 دقیقه با ابزار اولیه مشغول بازی شوید. آنگاه در روز بعد تعدای از ابزار ها باز خواهند شد. به این ترتیب برای باز کردن تمامی ابزار، باید در 9 روز مختلف حداقل 5 دقیقه بازی کنید.

بازی Super Mario Maker در تاریخ 11 سپتامبر 2015 برابر با 20 شهریور 94 به صورت انحصاری برای کنسول Wii U در دسترس خواهد بود. Super Mario Maker به شما اجازه خواهد داد که مراحلی با محیط و سبک گرافیکی بازی های  Super Mario Bros.، Super Mario Bros. 3، Super Mario World, و New Super Mario Bros. U. بسازید.

بدون شک تجربه ی ساخت مرحله در دنیای ماریو برای طرفداران این شخصیت دوست داشتنی، بسیار جذاب خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید