تاریخ عرضه The Legend of Legacy در آمریکای شمالی مشخص شد

۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۸

به تازگی شرکت Atlus به صورت رسمی اعلام کرده است که بازی The Legend of Legacy در تاریخ 13 اکتبر 2015 برابر با 21 مهر 94 در آمریکای شمالی عرضه خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر از این عنوان، با ما در ادامه‌ ی مطلب همراه باشید.

چندی پیش هم شرکت Atlus تاریخ عرضه بازی The Legend of Legacy در اروپا را اعلام کرد. طرفداران این بازی در اروپا باید مدت بیشتری منتظر بمانند؛ زیرا بازی The Legend of Legacy در زمستان 2016 در اروپا عرضه خواهد شد. البته هنوز مشخص نشده است که قرار است بازی در چه روزی برای اروپا منتشر شود.

بازی The Legend of Legacyدر آمریکای شمالی با قیمت 39.99 دلار در دسترس خواهد بود. همچنین یک نسخه مخصوص روز اول عرضه بازی، برای The Legend of Legacy معرفی شد. شما می توانید ویژگی های این نسخه را از پایین مشاهده کنید.

1- یک نسخه از بازی The Legend of Legacy

2- جعبه ای زیبا از بازی

3- 10 آهنگ از موسیقی متن های بازی که توسط آقای Masashi Hamauzu نواخته شده است.

4- کتاب هنری 40 صفحه ای از بازی که شامل ویژگی هایی نظیر تصاویر هنری شخصیت های بازی، طرح های مفهومی، تصاویری از هیولا های بازی و همچنین تصویر پس زمینه ی بازی می باشد. این کناب هنری توسط آقای Tomomi Kobayashi طراحی شده است.

بازی The Legend of Legacy در تاریخ 13 اکتبر 2015 برابر با 21 مهر 94 به صورت انحصاری برای کنسول 3DS در آمریکای شمالی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید