بازی Dying Light تا به حال 5 میلیون نسخه فروخته است

۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۱

بازی Dying Light به رقم فروش شگفت انگیز 5 میلیون نسخه دست یافته است و این رقم برای یک IP جدید، بسیار جالب می باشد. برای اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

شرکت Techland اعلام کرده است که بازی Dying Light در سرتاسر جهان 5 میلیون نسخه فروخته است و این در حالی است که این عنوان در ماه ژوئن تا حدود 4.5 میلیون نسخه فروخته بود.

Tymon Smektala -سازنده بازی- در طی مصاحبه‌ای با وب سایت VideoGamer گفت که بازی Dying Light یکی از 10 بازی پر فروش در آمریکا برای نیمه اول سال است.

آقای Smektala این فروش را یک “موفقیت فوق العاده” اعلام کرد که با توجه به جدید بودن بازی Dying Light به معنای واقعی یک موفقیت شگرف و فوق العاده می باشد.

شرکت Techland به تازگی بسته الحاقی جدیدی را برای این بازی معرفی کرده بود که تریلری نیز از این بسته الحاقی همراه با اعلامیه آن منتشر شد.

بازی Dying Light توسط شرکت Techland ساخته و توسط شرکت Warner Brothers و چندین شرکت دیگر منتشر شده بود. این بازی در سبک اکشن نقش آفرینی، ترس و بقا با زاویه دید اول شخص قرار دارد و در بیست و هفتم ژانویه 2015(مصادف با 7 بهمن 1393) برای کنسول های نسل هشتم، ویندوز مایکروسافت و لینوکس منتشر شد. این عنوان دارای حالت های تک نفره و چند نفره می باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید