سارقان از نام شرکت Epic Games برای فیشینگ استفاده کرده اند

۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۱

به تازگی شرکت Epic Games اعلام کرده است که سارقان از نام این شرکت برای حملات فیشینگ اسفاده کرده اند. برای اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

اگر شما از طرفداران پروپا قرص بازی های Gears of War ،Fortnite و یا Unreal Engine می باشید، باید به شما اعلام کنیم که باید در خصوص ایمیل هایی که به شما ارسال می شود مراقب باشید. شرکت Epic Games بیانیه‌ای را منتشر کرده است و گفته است که سارقان از نام این شرکت برای فیشینگ استفاده کرده اند.

فیشینگ به حملاتی گفته می شود که سارقان در طی آن با استفاده از صفحه های جعلی مانند صفحه ورود و … در تلاش برای به دست آوردن نام کاربری، رمز های عبور و حتی اطلاعات حساب های بانکی کاربران می باشند.

شرکت Epic Games در انجمن Unreal Engine گفته است:

ما در حال مشاهده حملات فیشینگ با نام شرکت خود هستیم. لطفاً به هیچ وجه بر روی لینک هایی که با نام ما ارسال می شود کلیک نکنید و تا اطلاع ثانوی همین رویه را در پیش بگیرید و مانند همیشه هیچگونه اطلاعات حساسی را از قبیل اطلاعات ورود خود را به کسی ندهید. اگر شما هر سوالی در این مورد دارید، خواهشمندیم که آن را در انجمن ما مطرح کنید و ما به آن ها پاسخ خواهیم داد.

این حمله درست یک ماه بعد از اعلام هک شدن انجمن این شرکت اتفاق می افتد و شرکت Epic Games گفته بود که اطلاعاتی از قبلی نام کاربری، ایمیل آدرس، رمز عبور و تاریخ تولدتان ممکن است مورد سرقت قرار گرفته باشد. البته این شرکت گفته بود که هیچ گونه اطلاعات مالی‌ای به سرقت نرفته بود و کاربران باید نسبت به ایمیل های دریافتی خود مراقب باشند.

یکی از نمایندگان شرکت گفته است که در حال کار بر روی این موقعیت هستند و اعلامیه های بعدی را در انجمن Unreal Engine منتشر خواهند کرد.

نظر شما در مورد این حمله چیست؟ آیا ایمیلی با عنوان شرکت Epic Games برای شما ارسال شده است؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید