حجم بتای بازی Call of Duty: Black ops lll و تاریخ ارسال رمز‌های آن مشخص شد

۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۲:۲۳

امروز حجم بتای بازی Call of Duty: Black ops lll و تاریخ ارسال رمز‌های آن مشخص شد. برای دریافت این اطلاعات، به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نکته قابل توجهی که امروز مشخص شد این بود که این بتا تنها برای پلتفرم PS4 نیست بلکه برای PC و Xbox One نیز منتشر خواهد شد. این یک خبر خوب برای طرفداران این دو پلتفرم است. Activision همچنین اطلاعات بیشتری را درباره این بتا منتشر کرد.

برای اینکه این بتا جذاب و تجربه‌ای با ارزش برای طرفداران باشد، ما اطلاعات و موارد زیادی را در این بتا قرار داده‌ایم و به همین دلیل این بتا حجمی نسبتا بالا یعنی 15 گیگابایت دارد. زمان طول کشیدن برای دانلود این اینتزنت بستگی به کشور شما و سرعت اینترنت شما دارد. 

نکته‌ای که لازم به گفتن است، تفاوت کد بتا و و رمز بتا است که برای شما توضیح خواهیم داد. شما کد بتا را پیش خرید می‌کنید و سپس در تاریخ 19 اوت (معادل با 28 مرداد) برای شما رمز بتا فرستاده خواهد شد و با استفاده از آن می‌توانید بتا را دانلود کنید. 

لازم به ذکر است که جزییات و مراحل بتای شما به خرده فروشی‌ها منتقل نخواهد شد. هدف و تمرکز ما بر روی نسخه اصلی بازی است تا بتنوانیم تجربه‌ای فوق‌العاده را برای بازیبازان ارائه بدهیم. 

بازی Call of Duty: Black ops lll در تاریخ ۶ نوامبر (معادل با 15 آبان)  برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید