اطلاعات تازه ای درباره قابلیت streaming بازی ها بر روی Windows 10 منتشر شد

۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۱:۰۳

اخیرا اطلاعات تازه ای درباره قابلیت استریمینگ بازی های کنسول اکس باکس وان بر روی ویندوز 10 منتشر شده است. بعضی از افراد نمی دانستند که چگونه گزینه کیفیت بالا را هنگام استریم کردن بازی ها، فعال کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر، در ادامه خبر با ما همراه باشید.

به نظر می رسد که می توانید کیفیت Very High را با تغییر دادن فایل userconsoledata در پوشه برنامه Xbox app آزاد کنید. شما می توانید این کار را از طریق رفتن به مسیر C:\Users\%USERNAME%\AppData\Local\Packages\Microsoft.XboxApp_~~~~~~\LocalState انجام دهید.

آقای OomaThurman بیان کرد که انجام دادن این کار را توصیه نمی کند و بهتر است که کاربران حرفه ای این کار را انجام دهند. Digital Foundry این روش را امتحان کرده و بیان کرده است که گزینه کیفیت بسیار بالا، به خوبی کار می کند. به گفته آنها، این گزینه به کاربران اجازه می دهد تا بازی را با کیفیت 1080p استریم کنند. در حالی که دست یافتن به این مورد در کیفیت های پایین تر ممکن نبود. آنها بیان کرده اند که این کار باعث می شود پهنای باند مقداری افزایش پیدا کند. با این حال، آنها اعتقاد دارند که قابلیت streaming نیاز به کار بیشتری دارد.

آنها بیان کرده اند:

عملکرد بسیار ناپایدار است. ما مشاهده کردیم عناوینی که بر روی کنسول اکس باکس وان با 60 فریم بر ثانیه اجرا می شدند در هنگام استریم بر روی ویندوز 10، با 40 فریم بر ثانیه اجرا می شوند. این موضوع در حالی است که بازی هایی که در Xbox ONE بر روی 30 فریم بر ثانیه اجرا می شدند در هنگام استریم بر روی ویندوز 10 از مشکلات شدیدی برخوردار هستند. نکته ناراحت کننده این است که عنوانی نظیر Forza 5 در موارد اندکی با 60 فریم بر ثانیه بر روی ویندوز 10 اجرا می شود. به نظر ما، این فناوری پتانسیل عملکرد بهتر را دارد و امیدواریم که سازندگان  در به روز رسانی های بعدی، عملکرد آن را بهبود دهند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید