کارگردان Final Fantasy XV تولد Cloud را تبریک گفت | کمی دیگر تا تجدید دیدار

۲۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۵

در کشور ژاپن، یا بهتر بازی‌های ژاپنی، همیشه کاراکتر یا شخصیت‌های دوست داشتنی دارند که، تا مدت‌ها به یاد بازیکنان ژاپنی می‌مانند. این بازیکنان ژاپنی اکقرا، باری شخصیت محبوبشان، تاریخ تولد هم در نظر گرفته (یا بر اساس اطلاعات خود بازی تاریخ تولد را مشخص می‌کنند) و آن روز را جشن می‌گیریند. به هر حال این در ژاپن یک رسم است و بسیاری به آن پایبندند. حال کارگردان بازی Final Fantasy XV آقای Tetsuya Namura به این رسم عمل کرده و تولد یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های سری Final Fantasy یعنی Cloud را تبریک گفته است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این کارگردان معروف و خوشنام با انتشار یک نقاشی بسیار زیبا از شخصیت Cloud Strife یکی از محبوب‌ترین های سری Final Fantasy که توسط خودش کشیده شده است، تولد او را تبریک گفته است. در پایین ما یک عکس از این نقاشی یا بهتر بگوییم طرح هنری آماده کرده ایم تا آن را مشاهده کنید. لذت ببرید!

طرح هنری منتشر شده:

قابل ذکر است که بدانید تاریخ تولد Cloud در 11 اوت مصادف با 20 مرداد می‌باشد.

این شخصیت برای اولین بار در سری Final Fantasy درون نسخه Final Fantasy VII ظاهر شده است. یکی از پرطرفدارترین نسخ این فرانچایز که به تازگی و در E3 2015 اعلام شد، قرار است نسخه Remake یا بازسازی شده آن برای PS4 در نیمه چهارم 2016 انتشار یابد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید