با اطلاعات جدیدی از عنوان Mass Effect: Andromeda همراه با ما باشید

۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۸

استودیوی BioWare به تازگی اعلام کرده است که شخصیت های پیشین فرانچایز Mass Effect، به هیچ وجه در عنوان مورد انتظار Mass Effect: Andromeda حضور نخواهند داشت. برای جزئیات بیش تر با ما در ادامه خبر همراه باشید.

آقای Chris Wynn؛ مدیر ارشد تیم سازنده سری Mass Effect که به تازگی در تویتر خود به سوالات طرفداران در رابطه با عنوان مورد انتظار Mass Effect: Andromeda جواب داده بودند، در واکنش به سوالی مبنی بر حضور چهره های آشنای نسخه های قبل در Andromeda اینگونه پاسخ داده اند:

با وجود خط داستانی هوشمندانه بازی، چنین کاری زیاد با عقل همخوانی ندارد!

ایشان در جایی دیگر اذعان کرده اند که نبرد های بازی، به عبارتی، با نبرد های سه گانه اصلی Mass Effect متمایز خواهند بود:

عناصر و المان های جدیدی در بازی تعبیه شده اند که نبرد ها را به مراتب پویاتر از گذشته نشان خواهند داد. ولی اساس نبرد ها حسی کاملا مشابه با گذشته را القا خواهند کرد.

ما از قبل می دانیم که داستان Mass Effect: Andromeda کاملا از داستان های گذشته و وقایع اتفاقی برای فرمانده shepard جدا است و اکنون نیز با وحود این اظهارات، اطمینان داریم که هیچ یک از شخصیت های فرانچایز Mass Effect در نسخه جدید حضور نخواهند یافت. همچنین BioWare اعلام کرده که بازی دارای سیستم ارتقای سطح بسیار شگفت انگیزی خواهد بود و شخصیت اصلی نیز، یک لقب جدید خواهد داشت.

عنوان Mass Effect: Andromeda که در طول کنفرانس EA در E3 2015 با به نمایش درآمدن یک تریلر کوتاه به صورت رسمی معرفی شد، قرار است در تعطیلات سال 2016 برای پلتفرم های Playstation 4/Xbox One/PC منتشر شود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید