Uncharted 4 به ریشه های خود پایبند است | سیستم پیشرفت شخصیت در کار نخواهد بود

۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۱

در جریان برگزاری نمایشگاه Gamescom 2015، استودیوی خوش‌نام Naughty Dog تایید کرد که عنوان مورد انتظار Uncharted 4: A Thief’s End از سیستم پیشرفت و سطح‌بندی شخصیت برخوردار نخواهد بود و در بازی شاهد همان صحنه های اکشن و هیجان انگیز گذشته، این‌ بار بسیار پر بار تر از همیشه خواهیم بود و بازی کاملا به ریشه های اصلی این سری وفادار خواهد بود. برای جزئیات بیش تر با ما در ادامه خبر همراه باشید.

این اطلاعات برگرفته از گفت‌ و گوی خبرنگار وبسایت SegmentNext با مدیر روابط عمومی Naughty Dog؛ آقای Arne Meyer است. ایشان در واکنش به سوالی مبنی بر وجود سیستمی مشابه با مکانیزم سطح‌بندی و ارتقای شخصیت بازی The Last of Us در Uncharted 4، تایید کردند که بازی از چنین سیستمی برخوردار نخواهد بود. آقای Meyer در ادامه ذکر کردند:

آخرین ماجراجویی Nathan Drake به قالب و ریشه های سری که به تدریج تکامل یافته اند، وفادار خواد بود. وجود چنین سیستمی (مکانیزم سطح‌بندی و ارتقای شخصیت) باعث ایجاد اختلال در این روند خواهد شد. The Last of Us یک بازی تاکتیکی با روندی قدم به قدم و آرام بود. در حالی که Uncharted یک بازی به مراتب اکشن تر و هیجانی تر با روند گیم‌پلی سریع تر است.

ایشان اضافه نمودند:

دمویی که در E3 امسال از بازی دیدید، در واقع یک خلاصه کوتاه از چیز هایی است که در Uncharted 4 منتظر شما هستند.

همچنین ایشان این دمو را نمایشی هیجان انگیز صرفا برای به وجد آوردن تماشاچیان تلاقی نکردند و چیز هایی بسیار غافل‌گیر کننده تری در انتظار هستند.

Naughty Dog قبلا اذعان کرده بود که مراحل بازی هنوز در دست ساخت است و اعضای تیم سازندگان در حال تعویض و محکم کاری بسیاری از آیتم ها و عناصر هستند. همچنین آقای Neil Druckmann پیش تر از قدرت کنسول Playstation 4 صحبت کرده و آن را ستوده بودند و درباره وجود ماجراجویی های فراوان در بازی اظهار نظر کرده بودند. 

Uncharted 4: A Thief’s End به احتمال زیاد در بهار سال 2016 میلادی به صورت انحصاری برای کنسول Playstation 4 عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید