احتمال ساخت Warcraft 4 و StarCraft 3 وجود دارد

۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۹

هنوز این احتمال وجود دارد که روزی شرکت Blizzard سری فانتزی Warcraft را ادامه دهد. با توجه به اطلاعات جدید این امکان وجود دارد که Blizzard پس از عرضه StarCraft 2: Legacy of the Void، مشغول به ساخت بازی Warcraft 4 شود. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید.

در طول گفت و گوی وب سایت IGN در نمایشگاه Gamescom 2015 با آقای Tim Morten، سازنده ی StarCraft 2: Legacy of the Void، ایشات اعلام کردند که پس از عرضه ی StarCraft 2: Legacy of the Void تیم آن ها بر روی ساخت پروژه بعدی خود بحث خواهند کرد.

آقای Tim Morten در این مصاحبه اعلام کرد که:

این برای ما بسیار ارزشمند است که تقاضا برای ساخت عنوان جدیدی در جهان فانتزی Warcraft را از سوی طرفداران می شنویم. بدون هیچ شکی ما در مورد ساخت عنوان جدیدی از سری های Warcraft ،StarCraft و همچنین ایده های جدید بحث خواهیم کرد. هر چیزی ممکن است اما ما هنوز بر روی برنامه ی مشخصی نداریم.

همچنین Tim Morten به طرفداران اطمینان داد که StarCraft 2: Legacy of the Void آخرین نسخه از StarCraft نخواهد بود و هنوز داستان زیادی از این سری وجود دارد که در آینده گفته خواهد شد.

بدون شک باید منتظر اخبار جدیدی از سوی شرکت بلیزارد باشیم. ساخت نسخه ی جدیدی از سری Warcraft می تواند بسیار برای طرفداران مورد اهمیت باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید