عنوان Deep Down فراموش نشده است

۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۳:۳۹

عنوان Deep Down را به یاد دارید؟ بازی که شرکت Capcom در حال ساخت آن به صورت انحصاری برای کنسول PS4 بوده است؟ اگر آن را فراموش کرده اید، تعجبی ندارد! چراکه خیلی وقت است که خبری از سوی سازندگان این بازی منتشر نشده است. با ما در ادامه خبر همراه شوید.

چند ماه پیش بود که سازندگان قول یک نسخه بتا را دادند. اما کمی نگذشت که آنها اعلام کردند که نسخه بتا آماده نبوده و زمان بیشتری نیاز است تا برروی این نسخه کار شود. دیگر خبری از بازی نشد و همه فکر می کردیم که این بازی ساخته شدنش لغو شده است. اما اکنون، شرکت سازنده مجدد علامت تجاری بازی را ثبت کرده است.

در گزارشی که درج شده است، آن ها پس از تمدید این علامت تجاری، اعلام کرده اند که محصول در حال تولید بوده و مراحل تولید خود را به خوبی سپری می کند.
سازنده می تواند تنها 5 بار نام تجاری یک محصول را که هنوز منتشر نشده است ثبت کند. آن ها 3 بار تمدید خود را انجام داده و فقط 2 بار دیگر می توانند آنرا تمدید کنند. این بدان معنی است که بازی باید نهایت تا 18 ماه دیگر منتشر شود و در غیر اینصورت، سازنده علامت تجاری بازی را از دست می دهد.

امیدواریم که در جریان نمایشگاه Tokyo Game Show از این بازی بیشتر بشنویم. خود من که به شدت منتظر و علاقه به تجربه این بازی دارم چراکه رایگان می باشد! امیدواریم بازی حفظ شود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید