تمام سری Forza به Xbox One خواهد آمد

۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۳:۲۸

باید یک تشکر ویژه ای داشته باشیم از قابلیت پشتیبانی از بازی های نسل قبل کنسول Xbox One. چراکه با این ویژگی منحصر به فرد این کنسول، خیلی از بازی های نسل گذشته که برروی XBox 360 منتشر شده بودند، راه خود را به Xbox One باز کرده اند. با ما در ادامه خبر همراه شوید.

اینطور که از شواهد پیداست، شما می توانید تمامی سری Forza را که شامل Forza Motorsport 2، Forza Motorsport 3، Forza Motorsport 4، و Forza Horizon می شود، برروی Xbox One خود با استفاده از قابلیت پشتیبانی از بازی های نسل قبل، اجرا کنید.

تمامی کسانی که این عناوین را برروی Xbox 360 داشته اند اکنون می توانند به رایگان برروی Xbox One خود بازی کنند. این خبر تنها یک روز پس از خبر عرضه Bayonetta منتشر شد و باید از قابلیت پشتیبانی از بازی های نسل قبل کنسول Xbox One تشکر ویژه ای کنیم. این ویژگی در ماه نوامبر منتشر خواهد شد و اینطور که از شواهد پیداست، بیش از 400 بازی از این قابلیت استفاده می کنند. اما فعلا برای ماه نوامبر، 100 بازی تایید شده است.

قابلیت پشتیبانی از بازی های نسل قبل کنسول Xbox One این امکان را به شما می دهد تا بازی هایی که برروی XBox 360 خود اجرا کرد بودید را به رایگان برروی Xbox One اجرا کنید و یا اگر بازی از کنسول Xbox 360 بوده که دوست دارید بازی کنید را برروی Xbox One به راحتی اجرا نمایید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید