فروشگاه Amazon تمامی پیش خرید های کنترلر Xbox Elite را لغو کرد

۲۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۴

به دلیل یک اشتباهی که از سوی فروشگاه Amazon رخ داده است، این فروشگاه قیمت کنترلر Xbox Elite موجود در سایت خود را که برای پیش خرید بود، اشتباه ذکر کرده است. به همین دلیل، تمامی پیش خرید های این کنترلر بعد از اخطار مایکروسافت، حذف شدند. با ما در ادامه همراه شوید.

زمان زیادی از معرفی کنترلر فوق العاده محبوب و زیبا Xbox Elite نمی گذرد و خیلی ها عاشق آن شده اند. این کنترلر که قرار بود برای افرادی که پیش خرید کرده اند در ماه اکتبر منتشر شود تا بتوانند از آن نهایت لذت دنیای بازی ها را ببرند، متاسفانه به دلیل برخی اشتباهات از سوی فروشگاه، پیش خرید خیلی ها لغو شد.
این فروشگاه قیمت کنترلر را پایین تر از آن چیزی که باید باشد زده بود و زمانی که کاربران دیدند قیمت پایین می باشد، از فرصت استفاده کرده و پیش خرید کردند. اما نمی دانستد رهی که می روند به هندوستان است و فروشگاه، پس از دیدن این خطا، همه پیش خرید ها را لغو کرد!

در حال حاضر من به شخصه احساس بدی نسبت به کسایی که پیش خرید آنها لغو شده است دارم. اما خوب، این فروشگاه اعلام کرده که افرادی که می خواهند مجدد کنترلر را بخرند، می توانند با 10 پوند تخفیف، مجدد اقدام به خرید نمایند.

این کنترلر محبوب، در تاریخ سه شنبه، ۵ آبان ۱۳۹۴در کنار Halo 5: Guardians منتشر خواهد شد و کیفیت و کارایی کنترلر اصلی Xbox One را افزایش می دهد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید