اطلاعات تازه ای از عنوان Metal Gear Solid 5 منتشر شد

۲۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۲

طبق معمول امروز نیز شاهد انتشار اخبار تازه از جدیدترین ساخته آقای کوجیما یعنی Metal Gear Solid 5 هستیم. با وجود اینکه کمتر از 20 روز تا عرضه بازی باقی مانده، عده‌ای از خبرنگاران کشور ژاپن موفق به تجربه بازی شدند و حتا تعدادی از آن ها بازی را به اتمام رسانده‌اند.

حال یکی از وبسایت‌های ژاپنی اقدام به انتشار یک پیش نمایش مفصل از بازی نموده و اطلاعات جدیدی را در اختیار طرفداران قرار داده‌ است. اولین خبر خوش برای دارندگان کنسول PS4 می باشد. مدت زمان بارگذاری بازی در PS4 بسیار کوتاه بوده و هرگز خسته کننده نخواهد بود. همچنین فریم ریت بازی در این کنسول بسیار ثابت است و به ندرت شاهد افت فریم در بازی خواهیم بود. در گذشته سازندگان وضوح تصویر و نرخ فریم بازی در ps4 را 1080p و 60 فریم اعلام کرده بودند، با این حال بعضی اشخاص در توانایی ps4 برای اجرای بازي در کیفیت ذکر شده تردید داشتند که با توجه به موارد ذکر شده این تردیدها بی اساس می باشند. ویژگی دیگر بازی نیز که مورد پسند خبرنگاران واقع شد، گرافیک زیبای بازی بخصوص‌ نورپردازی آن بوده‌ است.
طبق توضیحات موجود نورپردازی در بازی بسیار واقع گرایانه و زیبا بوده و طلوع خورشید یکی از زیباترین سکانس های بازی می باشد. همچنین ویژگی معروف سری یعنی سکانس های سینمایی بازی کیفیت فوق‌العاده ای دارند و کاملا به ریشه های سری پایبند می‌باشند.
اما ناامید کننده ترین خبر مربوط به عدم وجود درجات سختی در بازی می باشد که با توجه به سابقه سری در این ضمینه عجیب به نظر می رسد. بخصوص که راضی نگه داشتن بازیکنان حرفه ای در این شرایط چالش بزرگی برای بازی خواهد بود.
Metal Gear Solid 5 Phantom Pain در تاریخ 1 سپتامبر سال جاری برای پلتفرم های PC ،PS4 ،PS3 ،Xbox 360 و Xbox One عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید