ساخت سریال Halo هنوز هم پابرجاست

۲۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۷

تولید سریال Halo توسط آقای استیون اسپیلبرگ هنوز در شبکه Showtime ادامه دارد. وبسایت IGN در یک پست این مطلب را گزارش کرد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا در مورد زمان انتشار این سریال اطلاعاتی بدست بیاورید.

آقای اسپیلبرگ شخصاً در سال 2013 اعلام کرد که قصد دارد سریالی بر پایه سری بازی های Halo تولید کند و در ماه مه 2014 اولین بار در شبکه Showtime ظاهر شد و اعلام شد که قرار است این سریال در این شبکه به نمایش در بیاید. مایکروسافت در ابتدا قصد داشت که این سریال را همراه با انتشار عنوان Halo 5: Guardians در پاییز امسال پخش کند ولی اکنون مشخص شده است که قرار نیست چنین اتفاقی بیفتد.

آقای David Nevins، رییس شبکه Showtime، در تور مطبوعاتی انجمن منتقدین تلویزیون به گزارشگر وبسایت IGN گفت:

ساخت سریال هنوز هم ادامه دارد. ساخت سریال بسیار فعال پیش می‌رود.

با وجود این سخنان طرفداران Halo نباید انتظار داشته باشند که این سریال به این زودی ها پخش شود و یا در آینده ای نزدیک چیزی در مورد آن بشنوند؛ زیرا پس از آن که از Nevins در مورد تاریخ پخش آن سوال شد پاسخ “نه به این زودی ها” شنیده شد.

اسپیلبرگ این سریال را دو سال پیش در طول کنفرانس معرفی اکس باکس وان معرفی کرد و در این مورد گفت:

جهان Halo یک فرصت فوق‌العاده است که با تقاطع تکنولوژی و اسطوره سازی چیزی فوق‌العاده و پیشگامانه از آن ساخته خواهد شد.

این موضوع به زمانی باز می‌گردد که مایکروسافت جاه طلبی زیادی برای تلویزیون و دیگر سرگرمی ها در اکس باکس وان داشت تا زمانی که این برنامه ها از بین رفتند و کنترلشان از دست مایکروسافت خارج شد تا اینکه استودیو Xbox Entertainment تعطیل شد، ولی به نظر می‌رسد برخی از این برنامه ها نجات پیدا کرده اند که نمی‌توانیم به این زودی ها شاهد آن ها باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید