نسخه بازسازی شده Resident Evil 2 به طور رسمی تایید شد

۲۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۹

پس از نظرخواهی های متعددِ کپکام در رابطه با نسخه بازسازی شده Resident Evil 2، نهایتا این شرکت امروز پروژه Resident Evil 2 Remake را به طور رسمی تایید کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این رابطه در ادامه مطلب همراه با ما باشید.

تولید کننده بازی، یعنی آقای Yoshiaki Hirabayashi، طی یک پیغام ویدئویی از تمام طرفدارانی که برای ساخت این پروژه آن ها را همراهی کردند قدردانی کرد و ساخت نسخه بازسازی شده Resident Evil 2 را به طور رسمی تایید کرد.

متن پیام ویدئویی به اینگونه است:

با تشکر از شما که با شور و اشتیاق باورنکردنی خود ما را در ساخت پروژه بازسازی Resident Evil 2 Remake همراهی کردید. همانطور که به شما گفتم من سال هاست که تصمیم به ساخت دوباره Resident Evil 2 دارم و امروز نهایتا به آن دست یافتم. ما مشتاقانه برای ارائه ویدئو های این بازی که یکی از عناوین مورد استقبالمان هم است لحظه شماری می‌کنیم. اگر به یاد داشته باشید من خبر مربوط به این پروژه را از طریق فیس‌بوک اعلام کردم، اما مطمئن باشید اخبار آینده مربوط به پروژه بازسازی را به طور مستقیم به شما اطلاع رسانی می‌کنیم.

در ادامه Hirabayashi قول داد که از نظرات و پیشنهادات طرفداران برای توسعه و پیشرفت این پروژه استفاده می‌کند و اولویت اصلی وی فیدبک های (پیشنهادات و انتقادات) طرفداران است. طبق وعده های Yoshiaki در آینده ای نه‌چندان دور اطلاعات و ویدئو های جدیدی از این پروژه به صورت عمومی نمایش داده خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید