عنوان Divinity: Original Sin 2 معرفی شد

۲۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۴

پس از موفقیت عنوان Divinity: Original Sin در وبسایت Kickstarter، استودیوی Larian Studios، سازنده بازی، قسمت دوم این عنوان را در وبسایت Kickstarter معرفی کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

کمپین Kickstarter این عنوان، از تاریخ 26 آگوست (چهارشنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۴) شروع به کار خواهد کرد. بیش از 19.500 نفر با پرداخت مبلغ 900.000 دلار به ساخت نسخه قبلی کمک کردند.

در حقیقت، نسخه اول توانسته بود با تمرکز بر روی المان های کلاسیک عناوین نقش آفرینی، موفقیت خوبی به دست بیاورد و رضایت طرفداران قدیمی عناوین RPG را جلب کند.

گفته شده است که Divinity: Original Sin 2 که دنباله این بازی محسوب می شود، قرار است بزرگترین و بلند پروازانه ترین عنوان نقش آفرینی استودیوی Larian باشد.

سازنده این عنوان، درباره ویژگی هایی که این بازی را تبدیل به یک عنوان بزرگ خواهد کرد، صحبتی نکرده است، اما بر طبق گفته های سازندگان، نسخه دوم در مقایسه با قسمت اصلی، پیشرفت های زیادی خواهد داشت.

آقای Seen Vicke از استودیوی Larian بیان کرده است:

در ساخت قسمت دوم، می توانیم توجه ویژه ای به گیم پلی بازی داشته باشیم. به این خاطر که مجبور نیستیم زمان زیادی را صرف ساخت سیستم های پایه بازی کنیم. ساختن این سیستم ها، نزدیک به 60 درصد از مراحل ساخت بازی را در بر می گرفت. به جای آن، می توانیم به سرعت ساخت بخش های دیگر را آغاز کنیم و موارد مختلف را امتحان نماییم.

عنوان Divinity: Original Sin برای پلتفرم های PC و PS4 منتشر شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید