اطلاعاتی درباره نحوه دویدن در عنوان Everybody’s Gone To The Rapture منتشر شد

۲۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۱

همانطور که می دانید، مدت کوتاهی از انتشار عنوان انحصاری و زیبای Everybody’s Gone To The Rapture می گذرد. این عنوان که به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر شده است، با استقبال نسبتا خوب منتقدان روبه رو شد. برخی از نقدها، از کند بودن روند بازی انتقاد کرده بودند. به تازگی سازندگان این عنوان نحوه دویدن در بازی را توضیح داده اند. برای جزییات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

انجام دادن این کار در عنوان Everybody’s Gone To The Rapture، بسیار آسان است. این عنوان به تازگی در شبکه PSN منتشر شده است و توسط استودیوی The Chinese Room ساخته شده است. این استودیو عناوین Amnesia: A Machine For Pigs و Dear Esther را در کارنامه خود دارد.

اکثر منتقدان از این عنوان رضایت داشته اند، با این حال نارضایتی هایی مبنی بر عدم وجود قابلیت دویدن در این عنوان، وجود داشته است. این مورد باعث کند شدن روند این بازی شده بود.

برای سریع راه رفتن کافیست که کلید R2 را فشار دهید. نکته عجیب این است که این مورد در بازی بیان نشده است.

آقای Dan Pinchbeck از استودیوی The Chinese Room بیان کرده است:

اشتباهی رخ داده است و ما از این بابت از شما عذرخواهی می کنیم.

ظاهرا سازندگان در دفترچه راهنمای آنلاین به ویژگی Auto Sprint اشاره کرده اند اما افراد کمی این دفترچه راهنما را مطالعه می کنند.

در پایان آقای Pinchbeck بیان کرد:

ما باید کلید دویدن را قبل از عرضه بازی اعلام می کردیم. اما متاسفانه این کار را انجام نداده ایم و این اتفاق خوشایندی نیست. ما تاثیر این موضوع را در نقد های بازی مشاهده کردیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید