عنوان FIFA برروی App Store کانادا قرار گرفت

۲۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۵

شرکت EA، قصد دارد تا عنوان FIFA را ماه آینده برای پلتفرم های PlayStation 4، PlayStation 3، Xbox One، Xbox 360 و PC منتشر کند. اما اکنون گویا یک مقدار تغییر در برنامه ها صورت گرفته و ما می توانیم خیلی زودتر از موعد، این عنوان را برروی دستگاه های IOS خود، تجربه کنیم. با ما در ادامه خبر همراه شوید.

بله، عنوان FIFA برروی App Store کانادا قرار گرفته است و تمامی افرادی که سیستم عامل IOS را در اختیار داشته و به فروشگاه کانادا دسترسی دارند، می توانند این عنوان را بدست آورند. در غیر اینصورت، باید کمی بیشتر منتظر بازی بمانند.

EA اعلام کرده که بهتری تجربه FIFA و طبیعی بودن آن درون این نسخه وجود دارد و آنها سعی کرده اند که گیم پلی نسخه IOS، بسیار شبیه به نسخه کنسولی بازی باشد.

اما این تمام ماجرا نمی باشد، بخش FIFA Ultimate Team نیز برروی تلفن های هوشمند بسیار بهینه شده و بازیکنان می توانند لذتی مشابه نسخه کنسولی را در آن تجربه کنند.
طبق صحبت های سازنده، آنها می خواهند کاری کنند که بازیکنان در هر نسخه نیازی به شروع مجدد نداشته باشند و با یک بروزرسانی، بتوانند ادامه روند بازی سال قبل خود را، ادامه دهند.

این عنوان در حال حاضر برروی فروشگاه کانادا با حجم 1.5GB قابل دریافت است.
بقیه پلتفرم ها نیز در تاریخ سه شنبه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ این عنوان را پس از اینکه برروی iOS و Android به صورت رایگان منتشر شد، دریافت می کنند.

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید