رسمی: عنوان Mafia III فاقد بخش چندنفره خواهد بود

۲۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۶

اگر خود را برای یک بخش چندنفره مهیج در عنوان مورد انتظار Mafia III آماده کرده اید، پس باید شما را نا امید کنیم! چرا که در حین برگزاری نمایشگاه گیمزکام، استودیوی Hangar 13 سازنده ی این عنوان؛ به صورت رسمی اعلام کرد که آن ها تمام تلاش خود را برای بخش داستانی به کار خواهند بست و شاهد رقابت چندنفره آنلاین در بازی نخواهیم بود. برای جزئیات بیش تر در ادامه خبر با ما همراه باشید.

هرچند که بازی Mafia III به خودی خود جذاب و گیرا است، اما وجود یک بخش چندنفره وسیع و درگیر کننده می توانست این جذابیت را دو چندان کند، ولی گویا سازندگان نظری کاملا متفاوت دارند! در هنگام برگزاری نمایشگاه گیمزکام 2015، طی یک پرس و جو درباره بازی از آقای Haden Blackman؛ مدیر استودیوی Hangar 13، ایشان اذعان داشتند که تیم سازنده تمام تمرکز خود را بر روی شخصیت پردازی کاراکتر Lincoln و سایر مکانیزم های گیمپلی گذاشته است و این ها را به بخش چندنفره ترجیح می دهند.

بنابراین با نپرداختن به بخش چندنفره، سازندگان زمان بیش تری را برای به کار گرفتن تمام منابع در دسترس برای ساختن بخش داستانی و افزودن آیتم های مهیج به جهان Mafia III، در دسترس دارند. آقای Blackman در این باره می گوید:

ما تمام و کمال، تمرکز خود را بر روی پروردن شخصیت Lincoln گذاشته ایم، بنابراین شاهد داستانی جاه طلبانه خواهید بود. هیچ بخش چندنفره ای در کار نیست. دلایل آن نیز کاملا واضح است؛ ما می خواهیم که شما را در نقش Lincoln غرق کنیم و او را به عنوان شخصیتی کامل حس کنید، ما می خواهیم که یک گیمپلی ناب و واقعی را ارائه کنیم؛ سیستم کاور گیری و تیراندازی و فیزیک ها و مدل های رانندگی آنقدر زیبا ساخته و پرداخته شده اند که حس واقعیت را به شما القا می کنند!

البته اینگونه نپندارید که Hangar 13 یا آقای Haden Blackman به بازی های چندنفره علاقه ای ندارند، ولی آن ها در بازی Mafia III بخش داستانی با روایتی گیرا و عالی را فدای multiplayer نکرده اند:

اگر از من بپرسید، عاشق بازی های multiplayer هستم! ولی همینکه بنده در خلق داستان بازی نقش داشته ام و در این راه به آن ها کمک کرده ام، خود دنیای دیگری است و من عاشق تجربه اینگونه بازی ها هستم! این دقیقا همان چیزی است که ما در اینجا تولید می کنیم.

عنوان Mafia III پس از انتظار های فراوان، بلاخره در Gamescom 2015 معرفی شد. بازی قرار است که سال 2016 بر روی پلتفرم های PlayStation 4 ،Xbox One و PC عرضه شود.

نظر شما چیست؟ آیا شما با این تصمیم Hangar 13 موافق هستید؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید