تریلر 5 دقیقه ای از Disney Magical World 2 منتشر شد

۲۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۵

شرکت صاحب نام Bandai Namco اقدام به انتشار تریلری 5 دقیقه ای از بازی زیبا و فانتزی Disney Magical World 2 کرده است. در این تریلر می توانید جزئیات گیم پلی و نوع مبارزه ها را مشاهده کنید. علاوه بر آن می توانید با محیطی که بازی در آن جریان دارد، بیشتر آشنا شوید. برای مشاهده تریلر یا دانلود آن به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

همان طور که گفته شد در این تریلر مناطق مختلف بازی اعم از دروازه های ورودی، خیابان های قلعه و در نهایت مرکز آن را مشاهده کنید. جهان بازی بسیار گسترده است. اگر می خواهید با معنای واقعی کلمه “گسترده” آشنا شوید، بازی هایی همچون: Frozen ،Little Mermaid ،Lilo & Stitch ،Snow White ،Alice in Wonderland و Winnie the Pooh را می توانیم مثال بزنیم. در بازی بیش از 120 شخصیت وجود دارد که برگرفته شده از کارتون های Disney خواهد بود.

بازیباز می تواند به صورت آزادانه در دنیای عظیم پیشه روی خود به گشت و گذار بپردازد و به مکان ها و کارهای گوناگونی مثل ماساژ درمانی، موج سواری، باغبانی، ماهیگیری و ماجراجویی بپردازد. در بازی نزدیک به 3000 آیتم قابل کشف وجود دارد و زمانی که بخواب می روید “رویاهای فانتزی” خواهید دید.

قابل به ذکر است که نسخه ژاپنی بازی Disney Magical World 2 در تاریخ 5 نوامبر 2015 برابر با 23 آبان 1394 برای کنسول دستی 3DS منتشر خواهد شد.

در زیر می توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

[jwplayer mediaid=”255637″]

کیفیت HD

کیفیت SD

0
0
برچسب‌ها:

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید