اطلاعات تازه ای از اژدهای عنوان انحصاری Scalebound منتشر شده است

20 مرداد 1394 - 15:04

اخیرا اطلاعات تازه ای درباره اژدهای جذاب عنوان انحصاری Scalebound، منتشر شده است. بر طبق گفته های سازندگان این عنوان، بازیکنان محدودیت خاصی در استفاده از این اژدها نخواهند داشت. برای جزییات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

همانطور که می دانید، یکی از جالب ترین مواردی که در نمایش هیجان انگیز عنوان Scalebound مشاهده کردیم، وجود یک اژدهای قدرتمند به عنوان یار همراه شخصیت اصلی بازی بود. این اژدها، در نابود کردن دشمنان به شخصیت اصلی کمک می کرد. اما ممکن است سوالی برای شما پیش بیاید، آیا محدودیتی در استفاده از این اژدها وجود خواهد داشت؟

بر طبق نمایش بازی در مراسم Gamescom 2015، عنوان Scalebound به بازیکنان اجازه می دهد تا به اژدهای بازی دستور بدهند که دشمنان را نابود کند. این اژدها، Thuban نام دارد.

وبسایت AusGamers به تازگی مصاحبه ای را با آقای Hideki Kamiya، کارگردان این عنوان، انجام داده است. آنها از آقای کامیا پرسیده اند که چه راهکاری را برای ایجاد تعادل در بازی در نظر گرفته اند یا به عبارتی، چگونه می خواهند از زیاده روی بازیکنان در استفاده از اژدها، جلوگیری نمایند.

کامیا بیان کرد که Thuban یک هوش مصنوعی بسیار قدرتمند است و محدودیتی در زمینه تعداد دفعات استفاده کردن از آن، وجود نخواهد داشت. با این حال، این اژدها به مانند هر موجود زنده دیگری، نیاز به استراحت و تجدید قوا دارد و بازیکنان در مقاطعی باید به او استراحت بدهند.

آقای کامیا همچنین بیان کرد که Thuban ممکن است در جریان مبارزات آسیب ببیند. بنابراین لازم است بازیکنان در چنین مواقعی به او دستور عقب نشینی دهند تا این اژدها برای ضربه نهایی، آمادگی پیدا کند.

کارگردان بازی به این مورد نیز اشاره کرده است که در صورت استفاده بیش از حد از اژدها، بازیکنان در جمع آوری gem ها با مشکل رو به رو خواهند شد. gem واحد پول موجود در این بازی است که به بازیکن اجازه می دهد تا قدرت اژدها را افزایش دهد یا ابزار تازه ای را برای خود، خریداری کند. به عبارت دیگر، شما همچنان باید نقش موثری در مبارزات داشته باشید و نمی توانید Thuban را به حال خود رها کنید.

در پایان آقای کامیا گفت که Thuban یک هوش مصنوعی مستقل است و شما نمی توانید در نقش او بازی کنید. البته همانطور که اشاره کردیم، بازیکنان می توانند به این اژدها دستور های متفاوتی بدهند. همچنین به تازگی اطلاعاتی منتشر شده بود که بیان می کرد بازیکنان می توانند به اژدها سواری نیز بپردازند. البته این مورد در ابتدای بازی در دسترس نخواهد بود.

عنوان انحصاری Scalebound قرار است در سال 2016 میلادی برای کنسول Xbox One منتشر شود. این عنوان، توسط استودیوی موفق PlatinumGames ساخته می شود.

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید