تصاویر جدیدی از بازی Final Fantasy XV منتشر شد

۱۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۲

امروز سازنده بازی Final Fantasy XV یعنی Square Enix، تصاویری جدید از این عنوان انتشار داد که مناطق زیبا و مختلف بازی را به‌نمایش می‌گذاشتند. برای مشاهده این تصاویر با ما همراه باشید.

این سه تصویر که امروز توسط Square Enix انتشار یافته، سه منطقه مهم و تماشایی درذ بازی را نشان می‌دهد. این سه منطققه Ido، Lestallum و Continent نام دارد. شما را به تماشای این سه تصویر و توضیحات درباره هر منطقه دعوت می‌کنیم.

Continent

یک منطقه بسیار زیبا با درخت‌هایی فوق‌العاده زیبا و رودخانه‌ای چشم نواز.  آیا به‌نظر شما بهتر است که این چهار نفر صبر کنند و از این منظره لذت ببرند یا به راه خود ادامه دهند؟ این به انتخاب بازیکن بر می‌گردد.

Ido

یک سیاهچاله یا بهتر بگوییم تونل زیرزمینی با اتمسفری تاریک و ترسناک است. برای مدت بسیار زیادی است که هیچ فعالیت انسانی در این تونل زیرزمینی دیده نشده است. آیا به‌نظر شما هنوز موجود زنده در این تونل زیرزمینی وجود دارد؟

Lestallum

یک شهر بسیار زیبا که در سرزمین‌های Duscae واقع شده است. شهری که از نظر زیبایی و دیزاین مانند کوبا است و با وجود تعداد زیادی از مردم، زندگی در آن جریان دارد. ساختمانی بزرگ و بلند هم در شهر است که همه آن را با نام هتل شهر Lestallum می‌شناسند. مطمئنا اینجا مکانی بسیار عالی برای استراحت و پر روحیه شدن، بعد از اتفاقاتی جدا خسته کننده است.

بازی Final Fantasy XV در سال 2016 برای Xbox One و PS4 انتشار خواهد یافت.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید