برای عنوان جدید Hitman باید برنامه مناسبی داشته باشید

۱۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۱

اگر شما عناوین قبل سری Hitman را بازی کرده باشید، به یاد دارید زیاد لازم نبود فکر خاصی برای حل مراحل کنید. فقط لازم بود که شما یک برنامه سطحی چیده و دشمنان را حذف کنید و همه را بکشید. با ما در ادامه خبر همراه شوید.

در جریان E3 بود که Square Enix، یک Hitman جدید را برای پلتفرم های PlayStation 4، Xbox One و PC معرفی کرد. پس از عرضه آخرین نسخه از این سری، برخی کاربران یک مقدار نا امید شده بودند چراکه بازی از ریشه های خود فاصله گرفته بود. آنها از سازندگان خواسته بودند که بازی را به ریشه ها برگردانند و بله، سازندگان اینکار را بالاخره کردند.

در آخرین صحبت های منتشر شده از سوی Christian Elverdam، گفته شده که بازیکنان در بازی نیاز به تاکتیک های فراوان برای حل مراحل داشته و نیاز است تا آنها به صورت حرفه ای برنامه ریزی کنند.

شما باید بدانید که چگونه لازم است Agent 47 خود را مسلح کنید. لازم است دقیق بدانید چه تجهیزات و سلاح هایی درون بازی نیاز است که وارد کنید. به همراه اینا، شما باید برنامه مشخصی برای کشتن دشمنان و رد کردن مراحل داشته باشید. در غیر اینصورت نمی توانید مراحل رو به راحتی رد کنید.

همچنین در ادامه ایشان اضافه کردند:

امیدواریم بتوانیم آن ایده و هدفی که در ذهن داشتیم را به مخاطب برسانیم و Hitman را آن چیزی کنیم که همه انتظار آن را دارند.

شما چه فکری می کنید؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید