از هم اکنون می‌توانید Everybody’s Gone to the Rapture را با حجم 5.7 گیگابایت دانلود کنید

۱۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۵

تا چند روز دیگر پایان دنیا فرا خواهد رسید! البته این موضوع در بازی انحصاری پلی استیشن 4 به نام Everybody’s Gone to the Rapture اتفاق می‌افتد پس چیزی برای نگرانی وجود ندارد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این عنوان فردا در تاریخ 11 اوت مصادف با 20 مرداد منتشر خواهد شد ولی شما می‌توانید از هم اکنون آماده زندگی در این دنیای آخرالزمانی بازی شوید و دانلود Everybody’s Gone to the Rapture را آغاز کنید. Everybody’s Gone to the Rapture بر اساس اکتشاف ساخته شده است و به نوعی یک بازی اکتشافی محسوب می‌شود که بر روی اتفاقات بعد از یک حادثه در یک روستای کوچک انگلیسی تمرکز کرده است. شما می‌توانید این عنوان را پیش دانلود نمایید و برای 11 اوت آماده تجربه آن بر روی پلی استیشن 4 خود بشوید.

علاوه بر در دسترس بودن پیش دانلود، حجم نهایی عنوان Everybody’s Gone to the Rapture نیز مشخص شده است. Everybody’s Gone to the Rapture با حجم 5.7 گیگابایت در دسترس می‌باشد که حجم زیادی از فضای هارد پلی استیشن 4 شما را اشغال نمی‌کند و فضای کافی برای بازی هایی با حجم بیش از 50 گیگابایت که مقداری معمولی در این نسل می‌باشد را برای شما آزاد خواهد گذاشت.

اگر شما Everybody’s Gone to the Rapture را پیش خرید نکرده اید، هنوز هم فرصت سفارش این عنوان و پیش دانلود آن را دارید. یک تم محرک از Everybody’s Gone to the Rapture نیز در فروشگاه پلی استیشن در دسترس می‌باشد.

Everybody’s Gone to the Rapture در تاریخ 11 اوت سال 2015 میلادی مصادف با 20 مرداد سال 1394 هجری شمسی برای پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد و طبق گفته سازندگان، انتشار نسخه فیزیکی به فروش نسخه دیجیتالی بستگی خواهد داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید