Creative Assembly: عنوان Halo Wars 2 یک نوع Total War: Halo نمی باشد

۱۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۶

استودیو Creative Assembly که در حال ساخت عنوان Halo Wars 2 می باشد در آخرین صحبت های خود اعلام کرده است که این عنوان، از هسته Total War پیروی نکرده و انتظار این سبک بازی را از ما نداشته باشید. در ادامه خبر با ما همراه شوید.

طبق صحبت های سازنده، آنها می خواهند که قسمت اصلی Halo Wars را سر لوحه خود قرار داده و با همان مکانیک های بازی، این عنوان جدید را پیاده سازی کنند.
طبق صحبت های Tim Heaton، آنها به صورت خیلی نزدیک در حال کار با 343 Industries می باشند تا عنوان Halo Wars 2 را به ثمر برسانند.

ما به عنوان نمونه، از عنوان Halo Wars استفاده می کنیم. پس درون این بازی توقع نمی دانم یک نوع Total War: Halo را نداشته باشید چراکه باید ریشه ها را حفظ کنیم. چیزی که به عنوان ریشه Halo Wars وجود دارد، بسیار زیبا و دوست داشتنی می باشد. ما به کاری که 343 Industries انجام داده است افتخار می کنیم و به همین دلیل، کار و همکاری بسیار نزدیکی با آنها می کنیم.

همچنین از ایشان درباره آوردن سری Total War به روی کنسول های Xbox One و PlayStation 4 سوال شده است که ایشان گفتند که کنسول های جدید بسیار قدرت خوبی برای اجرا نمودن این عنوان دارند و می توانند آنها این کار را انجام دهند. اما فعلا تمرکز آنها برروی ساخت عنوان Halo Wars 2 می باشد.

فعلا نمی توانیم چیزی را رد کنیم. می توان گفت که کنسول های جدید قدرت بسیار بالایی دارند و می توانند سری بازی های ما را اجرا کنند ولی، فعلا بهتر است ما تمام تمرکز خود را برروی Halo Wars 2 بگذاریم.

طبق اعلامی که سازنده در GamesCom 2015 صورت داد، این عنوان در سال 2016 برای PC و Xbox One منتشر خواهد شد.

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید