سازنده سری Dark Souls قصد دارد بر روی چند پروژه جدید کار کند

۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۹

همانطور که می دانید قرار است در سال 2016 نسخه ی سوم از سری Dark Souls به کارگردانی خالق این عنوان برای PS4، Xbox One و رایانه های شخصی عرضه شود. به تازگی آقای Hidetaka Miyazaki اعلام کرده است که بازی Dark Souls 3 نقطه ی عطف این سری خواهد بود. با این نسخه راهی برای عرضه چیز های جدید در سری باز خواهد شد. برای مشاهده اطلاعات بیشتر با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید.

در مصاحبه ی اخیر آقای میازاکی با وب سایت گیم اسپات، ایشان در پاسخ به این که آیا قصد دارند این سری را به سمت عنوان های فانتزی و علمی تخیلی ببرند، پاسخ دادند که:

سری Dark Souls به جزئی از زندگی من تبدیل شده است. چیز هایی که در Dark Souls 3 خواهید دید، بر اساس نظرات و ایده های من می باشند. با این وجود، نسخه ی جدید قطعاً یک نقطه ی عطف برای سری Dark Souls خواهد بود.

میازاکی قصد دارد با ویژگی خاص بازی های خودش، عناوین جدیدی را خلق کند.

آقای Hidetaka Miyazaki که سازنده بازی هایی نظیر Demon’s Souls، Dark Souls و Bloodborne می باشد، در ماه مه سال 2014 به عنوان رییس استودیو From Software انتخاب شد.

میازاکی قصد دارد به عنوان رییس استودیو From Software بر روی عناوین جدیدی کار کند. هر چند مشخص نیست این بازی های جدید چه چیزی خواهند بود. ایشان در ادامه افزودند:

من می خواهم بر روی یک چیز جدید کار کنم. من بسیار خوش حالم که می بینم مردم هم از بازی های جدید ما استقبال می کنند.

Dark Souls 3 قرار است در اوایل سال 2016 میلادی برای پلتفرم های PlayStation 4، Xbox One و PC عرضه شود.  چندی پیش خبر هایی منتشر شده بود که سری Dark Souls تا کنون 8.5 میلیون نسخه در جهان فروش کرده است. البته این آمار فقط مربوط به سری Dark Souls می باشد و فروش دو عنوان موفق Demon’s Souls و Bloodborne شامل آن نمی شود.

شما می توانید تریلر منتشر شده از این عنوان در گیمزکام را از اینجا مشاهده کنید. همچنین برای مشاهده دو گیم پلی از بازی می توانید به این لینک مراجعه کنید.

طرفداران این بازی برای اطلاعات بیشتر از نسخه ی سوم باید منتظر اخبار بیشتری بمانند.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید