Gamescom 2015: در مورد Elder Scrolls بعدی به این زودی ها چیزی نخواهیم شنید

۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۲

تقریباً چهارسال از انتشار Elder Scrolls V: Skyrim می‌گذرد و هنگامی که بستدا Elder Scrolls Online را منتشر کرد هیچ اطلاعاتی در مورد بازی تک نفره بعدی به طرفداران این سری نداد و هم اکنون هیچ کس هیچ چیزی در مورد نسخه بعدی سری Elder Scrolls نمی‌داند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

اگر شما مشتقانه منتظر یک معرفی فوق‌العاده در مورد نسخه بعدی این سری می‌باشید، بهتر است کمی از هیجان خود بکاهید؛ زیرا آقای Pete Hines، معاون بخش بازاریابی کمپانی بتسدا، در این مورد در Gamescom توضیح داد. وی اشاره کرد که فکر نمی‌کند به این زودی ها در مورد Elder Scrolls بعدی چیزی بشنویم و یا اطلاعاتی بدست بیاوریم. در حال حاضر کمپانی بتسدا در حال کار بر روی Fallout 4 می‌باشد و تمام کمپانی درگیر این بازی هستند که به این معنا می‌باشد که 100% تمرکز تیم سازنده بر روی این بازی است و بازی های دیگر اهمیتی برای آن ها ندارد.

 Elder Scrolls Online فقط برای کنسول های بازی منتشر شد و DLC های این عنوان در سال جاری و آینده منتشر خواهند شد. بتسدا تنها بر روی همین Elder Scrolls کار می‌کند و آقای Pete Hines عقیده دارد که تا زمانی که تیم سازنده این عناوین در مورد بازی بعدی که بعد از Fallout 4 بر روی آن کار می‌کنند صحبت کند، “مدت بسیار بسیار طولانی” مانده است.

آن ها هنوز هم یک بازی دارند که باید کار ساخت آن را تمام کنند و از ماد سازان حمایت های لازم به به عمل آورده و DLC و میلیون ها کار دیگر وجود دارد که کمپانی بستدا مشغول به انجام آن است و تمام این ها در کنار هم باعث می‌شود که تا Elder Scrolls بعدی مدت زمان زیادی را منتظر بمانیم.

همانطور که در طی سالیان دراز به ما ثابت شده است، استودیو Bethesda Game همیشه بر روی یک عنوان تمرکز کرده و تعداد کارکنان این استودیو نیز همیشه یک مقدار ثابت “صد و خورده ای” بوده است. طبق گفته سازندگاه تعداد افرادی که بر روی Fallout 4 کار می‌کنند به اندازه همان افرادی است که Skyrim را طراحی کردند.

عنوان Fallout 4 در تاریخ 10 نوامبر سال 2015 میلادی مصادف با 19 آبان سال 1394 هجری شمسی برای پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد و تا به همین لحظه طرفداران بسیار زیادی را برای خود دست و پا کرده است. کمپانی بتسدا بر روی این عنوان مانند دیگر عناوینش حساسیت خاصی دارد و سخت در حال کار بر روی آن می‌باشد تا یک بازی فوق‌العاده را به بازار عرضه کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید