اطلاعات جدیدی از عنوان Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain منتشر شد

۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۱

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار یکی از مورد انتظارترین عناوین سال ۲۰۱۵ یعنی Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain، اطلاعات بیشتری از این عنوان منتشر می شود و هر روزه شاهد رونمایی از قابلیت های جدید بازی هستیم. امروز نیز مانند روزهای گذشته اطلاعات جدیدی توسط توییتر رسمی بازی، از این عنوان منتشر شد. برای اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه شوید.

امروز صفحه ی رسمی توییتر بازی اطلاعات بسیار جالبی را از عنوان Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain منتشر کرد. اول از همه، سازندگان بازی تایید کردند مدت زمان بخش داستانی بازی از تمامی عناوین قبلی فرانچایز بیشتر بوده و وجود ماموریت های فرعی نیز به این گسترش مدت زمان بازی کمک خواهد کرد. همچنین سازندگان تایید کردند که در نسخه ی جدید اسنیک توانایی شنا کردن را از دست داده و قادر به شنا کردن نخواهد بود. موضوعی که با توجه به داشتن این توانایی در نسخه های قبل کمی عجیب به نظر می رسد. البته اسنیک می تواند در آب های کم عمق حرکت کند اما فقط تا زمانی که پاهای وی زمین را لمس کند. بعلاوه، درصورتی که قصد دارید پایگاه عملیاتی خود را طراحی کنید، نیاز به اشتراک PS Plus یا Xbox Live Gold خواهید داشت. البته در حالت آفلاین نیز قادر به ساخت و توسعه ی پایگاه خواهید بود.
سازندگان همچنین تایید کردند چشم بند اسنیک قابل تنظیم بوده و در صورتی که لباس وی را تعویض کنید، چشم بند وی نیز عوض می شود.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain در اولین روز ماه سپتامبر برای پلتفرم های PS4، PC، Xbox one، PS3 و Xbox 360 عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید