Gamescom 2015: تریلر گیمپلی عنوان Quantum Break در کنفرانس مایکروسافت را از اینجا مشاهده کنید

۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۰

قبل از هر چیز، منتظر تریلر جدیدی از عنوان Quantom Break در این پست نباشید! در واقع این تریلر، همان نمایش گیمپلی بازی در کنفرانس مایکروسافت است که بنا بر دلایلی در همان هنگام منتشر نشد و اکنون آن را برای شما در دسترس قرار داده ایم! با ما همراه باشید.

همانطور که اشاره شد، این تریلر جدیدی نیست و همان تریلر پیش تر است که اکنون بر روی سایت قرار گرفته است. تنها تریلری که از عنوان Quantom Break در گیمزکام امسال بر روی گیمفا قرار گرفته شد، با نام “قدرت زمان” شناخته و یک نمایش کوتاه از داستان بازی محسوب می شود. ولی این تریلر که شش دقیقه به طول می کشد، حاوی گیمپلی بازی، صحنه های درگیری، کاربرد های متفاوت قدرت زمان، خلاصه ای از داستان بازی و توضیحات آقای Sam Lake؛ کارگردان بازی است و به عبارتی دیگر، جامع ویدیوی قبلی می باشد. شما را به دیدن آن دعوت می کنم:

                                                           دانلود تریلر با کیفیت HD

در طول کنفرانس مایکروسافت بود که این نمایش غوغای بسیاری را به پا کرد و بسیاری این عنوان را مورد ستایش قرار دادند. عنوان Quantom Break که توسط استدیوی Remedy در دست ساخت است، در تاریخ ۵ آوریل سال ۲۰۱۶ ( ۱۷ فروردین سال ۱۳۹۵) به صورت انحصاری برای کنسول نسل هشتمی Xbox One منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید