Phil Spencer بیش از 300 ساعت مشغول بازی کردن Destiny بوده است

۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۶

آقای Phil Spencer به عنوان رییس اکس باکس مایکروسافت باید فردی پرکار باشد و همیشه سرش شلوغ باشد ولی این باعث نمی‌شود که نتواند 346 ساعت وقتش را در Destiny بگذراند! با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این اطلاعات از طریق تصویر حساب اکس باکس لایوی که آقای Mike Ybarra، یکی دیگر از مقامات اکس باکس، در توییتر خود منتشر کرد به دست آمده است.

من فکر می‌کنم کهPhil Spencer خیلی بازی کردن Destiny را دوست دارد. بیش از 300 ساعت! #گیمر

Mike Ybarra (@XboxQwik) August 8, 2015

در زیر می‌توانید تصویری را که وی همراه توییت بالا منتشر کرد مشاهده بفرمایید.

در ضمن با توجه به حساب Phil در Bungie.net، وی توانسته است به لول 34 تایتان و لول 13 هانتر دست پیدا کند. اگر بخواهیم خیلی دقیق بگوییم، Destiny 333 روز پیش منتشر شده است و با توجه به این آمار، رییس بخش اکس باکس کمپانی مایکروسافت روزانه کمی بیش از 1 ساعت را به Destiny اختصاص داده است و این درحالی است که چندی پیش کمپانی اکتیویژن اعلام کرد که یک کاربر متوسط به طور میانگین 100 ساعت به بازی کردن پرداخته است!

این یک تعهد عمیق نسبت به این بازی می‌باشد مخصوصاً در این زمان که کمپانی سازنده این بازی مذاکراتی با سونی داشته است که در آینده برای کنسول این کمپانی محتویات انحصاری تولید کند. این محتوی انحصاری تا بعد از انتشار بسته الحاقی The Taken King در تاریخ 15 سپتامبر مصادف با 24 شهریور منتشر نخواهد شد. بسته الحاقی The Taken King نیز یک محتوی انحصاری مخصوص پلی استیشن دارد که تا پاییز 2016 برای اکس باکس وان منتشر نخواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید