با اطلاعات جدیدی از عنوان Assassin’s Creed: Syndicate همراه با ما باشید

۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۱

کمپانی یوبیسافت؛ ناشر و سازنده عنوان Assassin’s Creed: Syndicate جدیدا اقدام به بر پایی یک جلسه پرسش و پاسخ در تویتر خود کرده بود و به بعضی از سوالات هواداران در مورد بازی پاسخ داده است. برای جزئیات بیش تر با ما همراه باشید.

به نقل از پاسخ های یوبیسافت در این جلسه، در Assassin’s Creed: Syndicate بازی کنندگان قادر خواهند بود که با فشار دادن یک دکمه در منوی آغازین بازی، بین کاراکتر های Jacob و Evie به راحتی منتقل شوند. همچنین شخصی سازی کامل این دو کاراکتر، به صورت جداگانه در بازی تعبیه شده اند:

در بازی، با فشار دادن یک دکمه در منو آغازین، به راحتی بین کاراکنر ها سویچ کنید.

Assassin’s Creed (@assassinscreed) August 8, 2015 —

یوبیسافت در پاسخ به سوال قابلیت سفارشی سازی جداگانه برای شخصیت ها؛ اینگونه پاسخ داد:

بله! سفارشی سازی در بازی وجود دارد. این مهم برای هر دو شخصیت قابل بازی؛ یعنی Jacob و Evie میسر است.

 Assassin’s Creed (@assassinscreed) August 8, 2015 —

همچنین، مأموریت ها و مراحل جانبی نیز، برای هر دو شخصیت وجود دارند. تنها وجه تمایز، مربوط به توانایی های فردی این دو و نحوه انجام مراحل توسط هر کدام از آن ها است. به هر حال، تمام مراحل جانبی برای هر دو شخصیت در دسترس هستند. مورد مهم دیگر؛ مربوط به داستان بازی است، هر چند که یوبیسافت چیز زیادی در این باره نگفت ولی اعلام کرد که گوی Eden نیز در بازی وجود خواهد داشت و خط داستانی Syndicate را به خود معطوف خواهد کرد:

Eden! نمی خواهیم که چیز زیادی را افشا کنیم، ولی بدانید که بخش بزرگی از بازی است.

 Assassin’s Creed (@assassinscreed) August 8, 2015 —

باز هم هست! یوبیسافت همچنین اعلام کرد که لندن Assassin’s Creed: Syndicate، بزرگترین شهر ساخته شده در تاریخ فرانچایز است:

این بزرگترین شهری است که تا به حال برای Assassin’s Creed ساخته ایم، در بازی مناطق و جاهای فراوانی برای جستجو و فتح کردن وجود دارند.

 Assassin’s Creed (@assassinscreed) August 8, 2015 —

با این اوصاف، باید منتظر شهری بزرگ با چالش های فراوان، داستانی درگیر کننده و ماموریت های متنوع در بازی باشیم. همچنین بنا بر اظهارات قبلی یوبیسافت، مکانیزم های گیمپلی و مبارزات بازی به کلی متحول شده اند و جاه طلبانه ترین نسخه این سری در راه است!

عنوان Assassin’s Creed: Syndicate در برهه زمانی لندن عصر ویکتوریایی رخ می دهد. جایی که انقلاب صنعتی باعث تسلط تمپلار ها بر اوضاع شده است و معضلات فراوانی بوجود آمده اند. شما نيز بايد در نقش يك خواهر و برادر با نام هاي Evie و Jacob ظاهر شويد و با آن ها مقابله كنيد. این بازی در تاریخ ۲۳ اکتبر ۲۰۱۵ (جمعه، ۱ آبان ۱۳۹۴) بر روی Xbox One و PlayStation 4 منتشر خواهد شد. هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای نسخه PC بازی مشخص نشده است.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • kb-kenway گفت:

  به اساسین جدید خیلی امیدوارم . Yes Yes

  0
  0
 • shezeeblanka گفت:

  نوش جون طرفداراش و هرکی که اینو بازی کنه…. بعضیا هم بدجوری گیر دادن به فرعیات یکی نیس به اینا بگه آخه باباجان نو بازی میکنی که کیفور شی، بازیِ پر باگ و افت فریم و هزاااااار نقص دیگه اگه بتونه فقط سرگرمت کنه از جهت تعریف یک بازی یعنی موفق بوده. Rolls Eyes

  تصور کن که از همین الآن در همین لحظه که داری این جمله رو میخونی، مجبور بشی به دوران گیمریت خاتمه بدی. بهتر بگم، اخبارشونو ذوق مرگ دنبال کنی ولی نتونی بازی کنی…. دیگه تموم….. کنسول و کامپیوتر لاموجود.

  جه حسی بهت دست داد؟!

  0
  0
 • Erix گفت:

  آخرین assasin که بازی کردم Black Flag بود بعد از اون اصلا تمایل خاصی به ادامه بازی نداشتم یه جورایی بازی داستانش تکراریه . امیدوارم این یکی بهتر باشه

  0
  0
 • ahmad2 گفت:

  بابا این کا را چیه این بازی برا xbox one. 95000هزار تومانهبزا پلی ۴ 120000خاک تو سر این شرکت ها. فقط به فکر پولا ن. به فکر مردم باشین. لاقل برا xbox 36p بیارین بازی های دیگه هم مینطور. مانند assassins unity batman arkham knight لطفا مدیر جواب بدید چرا

  0
  0