Gamescom 2015: بیننده شش دقیقه از گیمپلی عنوان Hellblade باشید

۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۷

به تازگی در جریان برگزاری نمایشگاه گیمزکام، سونی تریلر جدیدی را از عنوان مورد انتظار Hellblade منتشر کرده است و ما نیز این تریلر زیبا را برای شما آماده کرده ایم که در ادامه خبر می توانید شاهد آن باشید.

درست است که گیمزکام امسال نیز رو به پایان است و تراکم خبرات، تصاویر و ویدیو های منتشر شده از این رویداد در حال کاهش است، ولی سونی با انتشار یک تریلر بسیار زیبا از گیمپلی عنوان Hellblade به مناسبت گیمزکام، باری دیگر فضای خبرات را مهیج کرد. در این تریلر سیسنم مبارزات و حرکات و همچنین کاوش گری های شخصیت اصلی بازی به نمایش درآمده است. لازم به ذکر است که این تریلر، مستقیما توسط کنسول Playstation 4 ظبط شده است، همچنین بازی هنوز در مراحل مقدماتی ساخت (Pre-Alpha) بسر می برد و کیفیت گرافیکی نهایی به تصویر کشیده نشده است. حال شما را به دیدن آن دعوت می کنم:

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

عنوان Hellblade در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۶ تنها بر روی پلتفرم های PC و PS4 منتشر خواهد شد. به احتمال بسیار زیاد نسخه PC از قابلیت نصب ماد پشتیبانی خواهد کرد. Hellblade داستان یک افسانه Celtic را روایت می‌کند. شخصیت اصلی بازی؛ دختری به نام Senua است که به دلیل مشکلات روان پریشی، در برزخ واقعیت و ذهن خود اسیر شده و شروع به یک ماجراجویی شوم در دنیای مردگان جهنمی می کند.

نظر شما درباره این تریلر زیبا چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید