گیفت کارت
گیفت کارت

تصاویر مقایسه ای Metal Gear Solid 5 را از اینجا مشاهده کنید

۱۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۱

دقایقی پیش وبسایت مخصوص عنوان Metal Gear Solid 5 با اعلام رزولوشن و نرخ فریم تمام پلتفرم های بازی به‌روزرسانی شد. اما اعلام کیفیت اجرایی بازی تمام محتویات به‌روزرسانی جدید را شامل نمیشد و این شرکت تصاویر مقایسه ای جدیدی را بین تمام پلتفرم های بازی منتشر کرد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

تصاویر، مقایسه بین نسخه های هم خانواده پلتفرم ها را نشان می‌دهند. به عنوان مثال نسخه Xbox One با نسخه‌ Xbox 360 مقایسه شده است. در کنار این موضوع نسخه‌ PlayStation 4 هم با نسخه PC بازی در چند تصویر مقایسه شده است.

(برای مشاهده با اندازه کامل بر روی تصویر مورد نظر کلیک کنید)

مقایسه ذره بینی تصویر بالا:

مقایسه ذره بینی تصویر بالا:

مقایسه ذره بینی تصویر بالا:

مقایسه ذره بینی تصویر بالا:

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در تاریخ ۱ سپتامبر ۲۰۱۵ (سه شنبه، ۱۰ شهریور ۱۳۹۴) بر روی PC ،Xbox One ،PlayStation 4 ،PlayStation 3 و Xbox 360 عرضه خواهد شد.

بعد از اتفاقات Peace Walker و شکست پاز ( Paz ) از اسنیک بدن او به داخل آب افتاده و بعد از مدتی چند ماهی گیر بدن او را پیدا می کنند. در ادامه اسنیک و میلر متوجه این امر می شوند که پاز زنده است و توسط نیرو های سایفر در پادگان امگا نگهداری می شود. سپس اسنیک تصمیم می گیرد به پادگان امگا وارد شود و کار پاز را یکسره کند اما  پیشنهاد میلر با نظر اسنیک در این زمینه متفاوت است زیرا بر اساس اطلاعات بدست آمده پاز یک جاسوس دو جانبه بوده است و به احتمال فراوان اطلاعات بسیاری از سایفر را در اختیار دارد. در همین حال مشخص می شود که چیکو دیگر شخصیت محوری PW نیز دستگیر و به کمپ امگا در جنوب کوبا منتقل شده است. در ادامه با شخصیت اسکال فیس ( Skull Face ) روبه رو می شویم فردی با صورتی کاملا سوخته که در کودکی اعضای خوانده و دهکده اش را از دست داده است و اینک به دنبال انتقام از مسئولین آن واقع می باشد. حال او رهبری نیرو های XOF یکی از ارگان های تحت نظر سایفر را برعهده دارد. اسکال فیس به سراغ چیکو رفته و به او توضیح می دهد پاز تمامی اطلاعات لازم را در زیر شکنجه در اختیار آنها قرار داده است. سپس اسکال فیس به همراه نیروهای خود سوار بر هلیکوپتر به سمت کمپ مادر ( Mother Bace ) حرکت می کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید