ترسناک‌های دوست داشتنی! | ۱۰ دشمن هولناک بازی‌های ویدئویی

۲۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰

بازی‌های ویدئویی مشمول بسیاری از دشمنان کوچک و بزرگ است که شما در طول بازی با آن‌ها رو‌به‌رو می‌شوید و باید آن‌ها را شکست دهید. برای بعضی از آن‌ها مبارزه ساده‌ای در پیش رو خواهید داشت ولی برای بقیه‌شان باید از هفت خان رستم گذر کنید! در لیست زیر به معرفی وحشتناک‌ترین دشمنان بازی‌های ویدئویی، می‌پردازیم.

بازی Poison Headcrabs | Half Life 2

Poison Headcrabs

Poison Headcrab‌ها یکی از سه گونه‌ی شناخته شده خانواده‌ی Headcrabها هستند که مانند بستگانِ خود، می‌توانند به انسان‌‌ها انگل وارد کرده و آن‌ها را به زامبی تبدیل کنند. آن‌ها به راحتی می‌توانند از سراسر اتاق به شما حمله کرده و غافل‌گیرتان کنند. این موجودات را می‌توان با رنگِ پوست‌های سبز تیره، سیاه و سفید، و موهای زبر با رنگ قرمز و سفید شناسایی کرد.

بازی Slashers | Dead Space

Slashers

Slasherها جزو رایج‌ترین دشمنانِ Dead Space هستند. آن‌ها هنگام تنهایی نسبتاً ضعیف می‌باشند و از رفلکس آرامی برخوردارند، ولی اگر به صورت گروهی باشند یک تهدید جدی محسوب می‌شوند. اسلحه‌ی آن‌ها تیغه‌های پروانه‌ای است که به دستان‌شان متصل است. بدن پاره و پوره‌ی Slasherها واقعاً حال بهم‌زن است!

بازی Witches | Left 4 Dead

Witches

انواع گوناگونی از زامبی‌ها در Left 4 Dead وجود دارند، ولی هیچ‌کدام مخوف‌تر از آن دختر نیست؛ که در دلِ تاریکی شب به گریه‌کردن مشغول است! Witchها اغلب به صورت تنهایی در مکانی تاریک نشسته‌اند و صدای گریه و شیونِ آن‌ها، توجه شما را از دوردست جلب می‌کند، البته قلب شما را هم بیشتر می‌تَپاند! شایان ذکر است؛ که آن‌ها به نور و حضور انسان حساس هستند و بازخورد نشان می‌دهند.

بازی Evil Otto | Berzerk

Evil Otto

گر چه ظاهر خندانَش با عنوانِ مقاله متنافض می‌باشد، ولی لایق است تا در این لیست جای گیرد! پس از کشته‌شدن دو نوجوان(در زندگی واقعی!) در سال‌های ۱۹۸۱ و ۱۹۸۲ بر اثر بازی کردنِ Berzerk، خندانکِ ما به عنوان یکی از منفورترین شخصیت‌های تاریخ بازی‌های ویدئویی شناخته شد. وی برخلاف ربات‌های کوچکِ بازی، می‌تواند مانند روح از دیوارها رد شود و به شما صدمه بزند.

بازی Wallmaster | The Legend Of Zelda: Ocarina Of Time

Wallmaster

بی‌شک همه‌ی طرفداران سریِ «افسانه زلدا»، سایه‌های مبهمی که در کنارشان تشکیل شده است را به یاد می‌آورند. Wallmaster‌ها شبیه دستِ یک زامبی می‌باشند که حدود ۱۰ سال است ناخن‌هایش را کوتاه نکرده! تنها نشانه حمله آن‌ها، یک سایه است که به طور پیوسته بزرگ‌تر می‌شود و صدایی به مانندِ زوزه باد دارد.

بازی Nurse | Silent Hill 3

Nurse

هیولاهای انحصاریِ بیمارستان Brookhaven! پرستارها از نظر ظاهری واقعا عجیب هستند؛ سایه چشم بنفش دارند، رژ لب زده‌اند و دورِ دهان‌شان به صورت مربع شکل، ماده‌ای قرمز به وضوح دیده می‌شود که نمایان‌گرِ یک سرفه‌ی دردناک و خونین است. آن‌ها هنگام راه رفتن نفس‌های سنگینی می‌کشند و در موقع صدمه دیدن، جیغ‌های وحشتناکی می‌زنند.

بازی The Gatherers | Amnesia: The Dark Descent

The Gatherers

تور مسافرتیِ Amnesia شما را به صورت رایگان در قلعه‌ای متروکه، میان جمعیت انبوهی از موجوداتِ نفرت‌انگیز رها می‌کند. The Gathererها دشمنان اولیه بازی هستند و وظیفه‌شان گشت‌زنی در قلعه و سلاخیِ شماست! شما نه وسیله‌ی دفاعی دارید و نه می‌توانید ضربه‌ای به آن‌ها وارد کنید، فقط قادر هستید تا مانند کودکی مظلوم در گوشه و کنار قلعه پنهان شوید. این موضوع واقعاً منصفانه نیست!

بازی Kusabi | Fatal Frame ۲

Kusabi

Fatal Frame 2 داستان دو دخترِ نوجوان، که در یک روستای ژاپنی به دام افتاده‌اند را نقل می‌کند. با Kusabi نمی‌توانید مثل شبح‌های عادی مبارزه کنید، وی قادر است تا با یک ضربه شما را بُکُشد. در اولین ملاقات با او حتی نمی‌توانید از دوربین‌تان هم استفاده کنید و تنها راه این است که خود را هر چه سریع‌تر به درب بعدی برسانید، این موضوع ترس را چندین برابر می‌کند.

بازی Crimson Head | Resident Evil

Crimson Head

یک عدد انسان داخلِ کوره‌ی داغ بیندازید، کمی عصاره‌ی خشم رویش بریزید و با سس کچاپ آن را قرمز کنید، تبریک می‌گویم؛ آقای Crimson Head آماده است! یکی از ترسناک‌ترین تجربه‌ها، صدای هُل دادن درب چوبی در سکوت رازآلودِ عمارت خالی از سکنه است.

بازی Pyramid Head | Silent Hill 2

Pyramid Head

کله هرمی (البته با عنوان هرم قرمز هم شناخته می‌شود) شایسته این است تا جایگاه «هولناک‌ترین شخصیت بازی‌های ویدئویی» را از آنِ خود کند. وی گاهی اوقات به صورت مستقیم به سوی شما حمله‌ور می‌شود، گاهی اوقات در حال عذاب دیگر هیولاهای بازی دیده می‌شود و گاهی در انتهای راهرو می‌ایستد، به شما خیره می‌شود و به صورت غیرمستقیم شما را از درون، عذاب می‌دهد! این است شخصیت اصلیِ کله هرمی؛ هیولایی که به علاوه انسان، هیولا هم شکنجه می‌دهد…

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید