گیفت کارت
گیفت کارت

Battlefield 4: Night Operations در ماه سپتامبر منتشر خواهد شد

۱۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۷:۱۹

Battlefield 4: Night Operations قرار است در ماه سپتامبر منتشر شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

سازندگان عنوان Battlefield 4، تا کنون پشتیبانی بسیار خوبی از این بازی به عمل آورده اند. در همین راستا، در طول ماه های گذشته نقشه ها و ویژگی های تازه ای به این عنوان اضافه شده است. همچنین قرار است که در ماه آینده نیز، محتوای تازه ای برای این بازی عرضه شود.

عنوان Battlefield 4 در سال ۲۰۱۳ میلادی منتشر شده بود. در ابتدای کار بازی از مشکلاتی برخوردار بود. خوشبختانه استودیوی کار بلد DICE مشکلات بازی را به مرور زمان برطرف کرد و با گذشت دو سال از عرضه شدن این بازی، به انتشار محتوا های اضافی قابل دانلود برای میدان نبرد ۴ ادامه می دهد.

محتوای اضافی Battlefield 4: Night Operations در ماه سپتامبر سال جاری، در اختیار طرفداران قرار‌ خواهد گرفت. استودیوی DICE اعلام کرده است که در این محتوای اضافی، صدا های تازه، گیم پلی بهبود یافته و منابع نوری تخریب پذیر به بازی اضافه خواهد شد.

در یکی از پست های Battlelog Blog، استودیوی DICE اطلاعاتی را درباره نقشه Zavod: Graveyard Shift منتشر کرده بود. این نقشه در بسته الحاقی Night Operations وجود خواهد داشت. 

گفته شده است که این بسته الحاقی بهبود هایی را در مبارزاتی که در شب به وقوع می پیوندند، ایجاد خواهد کرد. گیم پلی این بسته الحاقی به سمت مخفی کاری و حرکات تاکتیکی سوق پیدا کرده است. همچنین به کمک سیستم صوتی بهبود یافته بازی، اکنون می توانید صدای حرکت پای دشمنان را نیز به راحتی تشخیص دهید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید