گیفت کارت
گیفت کارت

جزییاتی درباره بخش MMO mode عنوان Metal Gear Solid V منتشر شده است

۱۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۶:۰۰

بر طبق اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده است، در عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain، شما می توانید به پایگاه های نظامی سایر بازیکنان حمله کنید. Konami، این ویژگی جدید را MMO Mode نامیده است. برای کسب اطلاعات بیشتر، در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

ظاهرا از این پس، می توانیم عنوان مورد انتظار MGS V: The Phantom Pain را در زمره عناوین MMO هم قلمداد کنیم. همانطور که می دانید، کونامی در کنار تریلر اصلی Metal Gear Solid V در مراسم Gamescom 2015، تریلر گیم پلی دیگری را نیز منتشر کرده است‌.

تمرکز اصلی این تریلر 30 دقیقه ای که پیشتر در گیمفا آن را برای شما قرار دادیم، بر روی پایگاه مادر می باشد. خانه امنی که قابلیت شخصی سازی دارد و بازیکن می تواند آن را به روز رسانی نماید تا در هنگام نبرد، شرایط بهتری را داشته باشد.

همانطور که در تریلر مشاهده کردید، شما می توانید ابزار و وسایل مناسب با شیوه کاری خود را انتخاب کنید و همچنین یک تیم پشتیبانی را تشکیل دهید تا در ماموریت ها موارد ضروری را به دست شما برسانند و از شما پشتیبانی هوایی به عمل آورند.

به علاوه، شما می توانید با همکارانتان صحبت کنید، در ماموریت های تمرینی شرکت نمایید و در اتفاقات داستانی حضور داشته باشید.

زمانی که پایگاه مادر را به اندازه کافی گسترش دادید و آن را تقویت کردید، می توانید پایگاه های عملیاتی جانبی یا به اختصار (FOB s) را تشکیل دهید. با تشکیل دادن این پایگاه ها، می توانید در تجربه آنلاین عظیمی(MMO) که کونامی برای شما تدارک دیده است، شرکت کنید.

شما می توانید این پایگاه های عملیاتی آنلاین را در صورت علاقه، ایجاد کنید. همچنین بیان شده است که بازیکن می تواند سرعت تکامل این پایگاه ها را با فرستادن منابع ضروری به آنها افزایش دهد. اما باید این نکته را نیز مد نظر داشته باشید که سایر بازیکنان نیز، می توانند پایگاه شما را هدف قرار دهند و به منظور دستیابی به منابع ارزشمند شما، به آنها حمله کنند.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain قرار است در تاریخ ۱ سپتامبر (سه شنبه، ۱۰ شهریور ۱۳۹۴) برای پلتفرم های PS3, PS4, X360, Xbox One و PC منتشر شود. همچنین همانطور که می دانید، Metal Gear Online تاخیر خورده است و قرار است در تاریخ 6 اکتبر (سه شنبه، ۱۴ مهر ۱۳۹۴) برای کنسول ها و در ژانویه 2016 برای پلتفرم PC عرضه شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید